U 18. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Spartaka u Subotici.

Tekstualni prenos meča od 14 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavu:

Spartak: Dujmović – Ivančević, Tekijaški, Srećković, Milošević – Vidaković, Dunđerski, Savković, Tufegdžić – Đurasović, Bijelović.

Vojvodina: Vukliš – Andrić, Bralić, Devetak, Đorđević – Drinčić, Stojković – Zukić, Čović, Gemović – Mrkaić.

Utakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

4. minut: Spartak je imao dobru priliku za gol. Bijelović je dodao loptu do Tufegdžića, koji je šutirao sa oko 13-14 metara, ali je lopta otišla pored stative.

17. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu sa oko 40 metara je izveo Drinčić, ali je Dujmović odbranio.

21. minut: Spartak je imao novu dobru priliku. Udarac je uputio Tufegdžić, ali je Vukliš odbranio.

31. minut: Dobru priliku za gol je imala i Vojvodina. Na desnoj strani, Zukić se lepo izborio za poziciju za centaršut i poslao loptu ka Gemoviću, koji je uputio udarac glavom sa oko pet metara iskosa, ali je Dujmović uhvatio loptu.

35. minut: Stojković je šutirao sa oko 35 metara, ali je Dujmović odbranio.

38. minut: Posle lepog napada Vojvodine, Gemović je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

40. minut: Srećković je šutirao sa oko 18 metara, ali je sjajno odbranio Vukliš.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

50. minut: GOL! Vojvodina vodi 0:1. Drinčić je sjajno proigrao Zukića na desnoj strani, a on je odigrao povratni pas do Čovića, koji je šutirao sa desetak metara, neko od igrača Spartaka je izblokirao njegov šut, ali se lopta potom odbila do Gemovića, koji je preciznim udarcem sa sedam-osam metara iskosa doveo svoj tim u vođstvo.

54. minut: Posle kornera za Spartak, Savković je šutirao sa oko 18 metara, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

56. minut: Gemović je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Dujmović uhvatio loptu.

59. minut: Izvršena je prva izmena u timu Spartaka: izašao je Luka Bijelović, a ušao Branimir Jočić.

63. minut: Vidaković je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je Vukliš uhvatio loptu.

68. minut: Zbog prekršaja nad Savkovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Slavko Bralić.

71. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Spartaka: izašao je Aleksa Đurasović, a ušao Noboru Šimura.

72. minut: Sa desne strane, Tufegdžić je odigrao pas do Šimure, koji je šutirao sa oko 18 metara, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

79. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Dejan Zukić, a ušao Miljan Vukadinović.

84. minut: Zbog prekršaja nad Mrkaićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Spartaka dobio je Mihajlo Ivančević.

89. minut: Zbog sukoba sa igračima Vojvodine nakon nedosuđenog penala za njegov tim, žuti karton u ekipi  Spartaka dobio je David Dunđerski.

90. minut: Izvršena je dvostruka izmena u Spartaku: izašli su Nikola Srećković, Vladan Vidaković, a ušli Nikša Vujanović, Mihajlo Baić.

91. minut: Izvršema je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Momčilo Mrkaić, a ušao Đorđe Đurić.

92. minut: Zbog simuliranja prekršaja za jedanaesterac, žuti karton u ekipi Spartaka dobio je Strahinja Jovanović. Odmah potom, zbog prekršaja nad Čovićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Spartaka dobio je Nemanja Tekijaški.

93. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Miodrag Gemović, a ušao Bogdan Mladenović.