Grbovi FK Spartak i FK Vojvodina

U 22. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi Spartaka u Subotici.

Tekstualni prenos meča od 15 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sledećim sastavima:

Spartak: Ostojić – Šimura, Jočić, Kerkez, Ivanović – Hajdin, Vukčević, Savković, Čečarić – Stojković, Ćalasan.

Vojvodina: Rockov – Lakićević, Veselinović, Saničanin, Antić – L. Zličić, Vukasović – Mesarović, Jovančić, Subotić – Kojašević.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 400 gledalaca, među kojima su i oko 50 navijača Vojvodine.

9. minut: Vojvodina je izvela prvi solidan napad na utakmici. Na desnoj strani, Mesarović se driblinzima lepo oslobodio svog čuvara i centrirao u šesnaesterac, gde je Antić uputio volej udarac sa oko 12-13 metara iskosa, ali je lopta otišla nekoliko centimetara pored stative.

11. minut: Spartak je poveo sa 1:0. Ubačenu loptu pred gol Vojvodine iskoristio je Hajdin i udarcem sa oko 12 metara prosledio je iza leđa golmana Rockova.

14. minut: Posle kornera sa desne strane, Kerkez je uputio udarac glavom, ali je slabo zahvatio loptu, koju je s lakoćom uhvatio Rockov.

17. minut: Vojvodina je pogodila prečku! Zličić je proigrao Jovančića na levoj strani, a on je lepo ušao u šesnaesterac i centrirao pred peterac, golman Ostojić je odbio loptu, koja je došla do Subotića, čiji je udarac sa oko 10 metara zaustavio okvir gola.

21. minut: Hajdin je šutirao sa oko 18 metara, ali je slabo zahvatio loptu, koja je otišla van okvira gola.

23. minut: Vukčević je došao do lopte u šesnaestercu Vojvodine i proigrao Ivanovića, koji je šutirao sa oko 10 metara, ali je i ovoga puta lopta otišla van okvira gola.

33. minut: Zličić je proigrao Jovančića u šesnaestercu domaćina, ali je njegov udarac po zemlji sa oko 12-13 metara iskosa odbranio golman Ostojić.

36. minut: Kontranapad Spartaka završio se udarcem Ivanovića sa oko 25 metara, ali je lopta otišla pored stative.

40. minut: Vojvodina je propustila odličnu priliku. Subotić je sjajno proigrao Mesarovića na desnoj strani, koji je šutirao neometan sa oko 11-12 metara iskosa, ali je pogodio spoljni deo mreže.

45. minut: GOL! Voša je izjednačila na 1:1 i to posle majstorije Subotića! Vezista Vojvodine je primio loptu na levoj strani, sjajno prošao pored svog čuvara i preciznim udarcem sa oko šest-sedam metara, iz gotovo mrtvog ugla, poslao loptu u dalje rašlje gola Spartaka.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

60. minut: Jovančić je šutirao iz okreta sa oko 15 metara, ali je Ostojić odbranio.

64. minut: Izvršena je prva izmena u timu Vojvodine: izašao je Lazar Zličić, a ušao Vasko Kalezić.

66. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Spartaka: izašao je Noboru Šimura, a ušao Vladimir Torbica.

72. minut: Kojašević je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je lopta otišla visoko preko gola.

74. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Spartaka: izašao je Andrija Vukčević, a ušao Emil Abaz.

76. minut. Posle kornera koji je izveo Savković, Kerkez je uputio udarac glavom, ali je lopta prošla nekoliko centimetara pored stative.

81. minut: Izvršena je druga izmena i u timu Vojvodine: izašao je Nemanja Subotić, a ušao Daniel Avramovski.

83. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Spartaka: izašao je Stefan Hajdin, a ušao Aleksandar Radovanović.

86. minut: Vukasović je šutirao sa oko 30 metara, ali je Ostojić izbio loptu u korner.

87. minut: Zbog povlačenja za dres prilikom duela sa Ivanovićem, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Ranko Veselinović.

88. minut: Zbog prigovora na jednu sudijsku odluku, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Dušan Jovančić.

91. minut: Izvršena je treća izmena i u timu Vojvodine: izašao je Damir Kojašević, a ušao Stefan Mihajlović.