У трећем колу квалификација за Лигу Европе, фудбалери Војводине вечерас гостују екипи Стандарда у Лијежу.

Текстуални пренос меча од 20 часова моћи ћете уживо да пратите на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

Стандард: Бодарт – Фаи, Ванхојсден, Лаифис, Гавори – Карсела, Цимирот, Бокади, Раскин, Амаља – Авенати.

Војводина: Вуклиш – Андрић, Бралић, Саничанин, Ђорђевић – Дринчић, Стојковић – Вукадиновић, Човић, Бојић – Мркаић.

Утакмица је почела. Меч се игра без присуства гледалаца.

5. минут: Карсела је шутирао са око 25 метара, али је Вуклиш одбранио. Већ у следећем нападу, Ванхојсден је шутирао са двадесетак метара искоса, али је поново Вуклиш одбранио.

13. минут: Ванхојсден је шутирао са око 11-12 метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

16. минут: Лаифис је шутирао са око 30 метара, али је Вуклиш ухватио лопту.

19. минут: Амаља је упутио добар пас у шеснаестерац ка Фаију, који је шутирао из прве са петнаестак метара искоса, али је лопта отишла неколико центиметара поред стативе.

25. минут: Због прекршаја над Саничанином на око 20 метара искоса од гола Војводине, жути картон у екипи Стандарда добио је Фелипе Авенати.

31. минут: Карсела је шутирао са око 26-27 метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

33. минут: Због прекршаја над Карселом на око 26-27 метара од гола Војводине, жути картон у екипи Војводине добио је Синиша Саничанин.

34. минут: Слободан ударац за Стандард извео је Лаифис, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

39. минут: Ванхојсден је шутирао са око 11-12 метара искоса, али је лопта отишла преко пречке. У следећем нападу, Мркаић је главом проследио лопту ка Бојићу, који је шутирао са петнаестак метара искоса, али је лопта отишла ван оквира гола.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

46. минут: Досуђен је пенал за Стандард. Карсела је центрирао са десне стране, а Гавори је пао у вазудушном дуелу са Бојићем, након чега је судија Харалд Лехнер из Аустрије досудио најстрожу казну.

47. минут: Пенал за Стандард је извео Авенати и довео свој тим у вођство.

53. минут: Због прекршаја над Вукадиновићем на средини терена, жути картон у екипи Стандарда добио је Николас Гавори.

57. минут: Раскин је шутирао са око 18 метара искоса, али је лопта отишла поред стативе.

59. минут: Због међусобне расправе и одгуривања након једног дуела, жуте картоне добили су Селим Амаља из Стандарда из Немања Човић из Војводине. Одмах потом, извршена је прва измена у тиму Војводине: изашао је Момчило Мркаић, а ушао Огњен Ђуричин.

60. минут: Вукадиновић је шутирао са око 16-17 метара искоса, али је лопта отишла високо преко гола.

61. минут: Амаља је шутирао са око 16-17 метара искоса, али је Вуклиш одбранио.

64. минут: Због прекршаја над Гаворијем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Огњен Ђуричин.

68. минут: Због прекршаја над Карселом на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Стефан Ђорђевић.

70. минут: Амаља је шутирао са око 20 метара, али је лопта отишла преко гола.

72. минут: Извршена је прва измена и у тиму Стандарда: изашао је Фелипе Авенати, а ушао Џексон Мулека Кјанвубу.

74. минут: Дринчић је шутирао са око 28 метара искоса, али је лопта отишла преко пречке.

75. минут: ГОЛ! Воша је изједначила! Андрић је центрирао са десне стране, а Бојић главом са седам метара послао лопту у мрежу.

77. минут: Након дуплог паса са Мулека Кјанвубуом, Раскин је шутирао са око 18 метара, али је лопта отишла ван оквира гола.

78. минут: Амаља је шутирао са око 22 метра, али је Вуклиш одбранио.

79. минут: Поново је Амаља шутирао, овога пута са око 18 метара, али је лопта отишла преко гола.

85. минут: Војводина је имала сјајну прилику за гол. Андрић је центрирао са десне стране, а Човић упутио ударац главом са 10 метара, али је Бодарт одбранио.

86. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Миљан Вукадиновић, а ушао Миодраг Гемовић.

87. минут: Гемовић је сјајно прошао поред Фаија по левој страни и центрирао, након чега је Бојић упутио ударац главом, али је лопта отишла ван оквира гола.

88. минут: Карсела је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла поред стативе.

90. минут: Због прекршаја над Цимиротом на око 20 метара од гола Стандарда, жути картон у екипи Војводине добио је Петар Бојић.

Играће се продужеци.

Почео је први продужетак.

91. минут: Стандард води 2:1. Раскин је додао лопту до Амаље, који је прецизним ударцем са петнаестак метара искоса савладао голмана Вуклиша.

92. минут: Извршена је друга измена и у тиму Стандарда: изашао је Гојко Цимирот, а ушао Еден Шамир.

98. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Стандарда: изашао је Мехди Карсела, а ушао Дује Чоп.

Завршен је први продужетак.

Почео је други продужетак. У тиму Војводине, извршена је двострука измена: изашли су Синиша Саничанин и Аранђел Стојковић, а ушли Новица Максимовић и Дејан Зукић.

107. минут: Чоп је шутирао са око 20 метара искоса, али је Вуклиш одбранио. Одмах потом, извршена је и четврта измена у тиму Стандарда: изашао је Николас Раскин, а ушао Ное Дусене.

109. минут: Дусене је упутио волеј-ударац са око 15 метара, али је лопта отишла далеко ван оквира гола.

114. минут: Мулека Кјанвубу је одузео лопту Максимовићу на око 25 метара од гола Војводине, након чега га је Новица Максимовић фаулирао и добио жути картон.

115. минут: Слободан ударац за Стандард извео је Чоп, али је Вуклиш ухватио лопту.

119. минут: У контранападу Стандарда, Мулека Кјанвубу је додао лопту до Амаље, који је изашао сам испред Вуклиша и шутирао са пет метара искоса, али је Вуклиш одбранио.