У 20. колу Супер лиге Србије, фудбалери Војводине данас гостују екипи ТСЦ-а у Сенти.

Текстуални пренос меча од 15 часова можете пратити уживо на нашем сајту.

Екипе ће наступити у саставима:

ТСЦ: Филиповић – Свитић, Скољак, Томановић, Милићевић – Силађи, Поњевић, Дуроњић, Арсенијевић – Балаж, Лукић.

Војводина: Роцков – Стојковић, Веселиновић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Топић – Гемовић, Бојић, Винсент – Матић.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 1.000 гледалаца, међу којима су и око 150 навијача Војводине.

4. минут: Због прекршаја над Арсенијевићем на око 30 метара од гола Војводине, жути картон у екипи Војводине добио је Младен Деветак.

5. минут: Слободан ударац за ТСЦ је извео Лукић, али је лопта отишла преко гола. У наредном нападу, Гемовић је шутирао са око 23-24 метра, али је лоше захватио лопту, која је отишла далеко ван оквира гола.

7. минут: Због прекршаја над Дринчићем на половини Војводине, жути картон у екипи ТСЦ-а добио је Драган Свитић.

8. минут: После центаршута са десне стране, ударац главом са десетак метара је упутио Лукић, али је Роцков одбранио.

9. минут: Милићевић је одиграо пас до Силађија, који је утрчао у шеснаестерац Војводине и шутирао са десетак метара, али је лопта отишла преко гола.

13. минут: Због прекршаја над Гемовићем на око 35 метара од свог гола, жути картон у екипи ТСЦ-а добио је Небојша Скопљак.

14. минут: Слободан ударац за Војводину је извео Дринчић, али је Филиповић ухватио лопту.

17. минут: Дуроњић је прошао по левој страни и одиграо пас пред гол, где је Силађи са десетак метара упутио ударац из прве, али је лопта отишла поред стативе.

33. минут: ТСЦ је повео 1:0. После центаршута са десне стране, у петерцу Војводине, Дуроњић је ногом проследио лопту у мрежу.

39. минут: Топић је одиграо пас у празан простор ка Матићу, који је шутирао са десетак метара искоса, али је Филиповић одбранио.

40. минут: Гемовић је шутирао са око 22-23 метра искоса, Филиповић је одбранио, а потом је одбијену лопту Матић покушао главом да проследи у гол, али је она отишла преко пречке.

Прво полувреме је завршено.

Почело је друго полувреме.

49. минут: Због прекршаја над Милићевићем на средини терена, жути картон у екипи Војводине добио је Езе Винсент.

54. минут: Дринчић је шутирао са око 30 метара, али је Филиповић ухватио лопту.

60. минут: Извршена је прва измена у тиму ТСЦ-а: изашао је Драган Свитић, а ушао Горан Антонић.

61. минут: Милићевић је шутирао са седам-осам метара искоса, али је лопта отишла поред стативе. Одмах потом, извршена је прва измена и у тиму Војводине: изашао је Езе Винсент, а ушао Дејан Зукић.

65. минут: Извршена је и друга измена у тиму Војводине: изашао је Бојан Матић, а ушао Михајло Нешковић.

73. минут: Извршена је друга измена и у тиму ТСЦ-а: изашао је Борко Дуроњић, а ушао Ерсан Ровчанин.

76. минут: Због прекршаја над Зукићем на средини терена, жути картон у екипи ТСЦ-а добио је Ненад Лукић.

80. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Војводине: изашао је Ранко Веселиновић, а ушао Јован Кокир.

83. минут: Због одуговлачења приликом враћања лопте у игру, жути картон у екипи ТСЦ-а добио је Ненад Филиповић.

85. минут: ТСЦ је повео 2:0. Лукић је са средине терена послао пас у празан простор ка Силађију, који је утрчао у шеснаестерац и прецизним ударцем послао лопту под пречку гола Војводине.

89. минут: Извршена је трећа измена и у тиму ТСЦ-а: изашао је Владимир Силађи, а ушао Младен Галић.

94. минут: Топић је шутирао са око 18 метара, али је Филиповић одбранио.