U 20. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine danas gostuju ekipi TSC-a u Senti.

Tekstualni prenos meča od 15 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

TSC: Filipović – Svitić, Skoljak, Tomanović, Milićević – Silađi, Ponjević, Duronjić, Arsenijević – Balaž, Lukić.

Vojvodina: Rockov – Stojković, Veselinović, Saničanin, Devetak – Drinčić, Topić – Gemović, Bojić, Vinsent – Matić.

Utakmica je počela. Na stadionu je prisutno oko 1.000 gledalaca, među kojima su i oko 150 navijača Vojvodine.

4. minut: Zbog prekršaja nad Arsenijevićem na oko 30 metara od gola Vojvodine, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Mladen Devetak.

5. minut: Slobodan udarac za TSC je izveo Lukić, ali je lopta otišla preko gola. U narednom napadu, Gemović je šutirao sa oko 23-24 metra, ali je loše zahvatio loptu, koja je otišla daleko van okvira gola.

7. minut: Zbog prekršaja nad Drinčićem na polovini Vojvodine, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Dragan Svitić.

8. minut: Posle centaršuta sa desne strane, udarac glavom sa desetak metara je uputio Lukić, ali je Rockov odbranio.

9. minut: Milićević je odigrao pas do Silađija, koji je utrčao u šesnaesterac Vojvodine i šutirao sa desetak metara, ali je lopta otišla preko gola.

13. minut: Zbog prekršaja nad Gemovićem na oko 35 metara od svog gola, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Nebojša Skopljak.

14. minut: Slobodan udarac za Vojvodinu je izveo Drinčić, ali je Filipović uhvatio loptu.

17. minut: Duronjić je prošao po levoj strani i odigrao pas pred gol, gde je Silađi sa desetak metara uputio udarac iz prve, ali je lopta otišla pored stative.

33. minut: TSC je poveo 1:0. Posle centaršuta sa desne strane, u petercu Vojvodine, Duronjić je nogom prosledio loptu u mrežu.

39. minut: Topić je odigrao pas u prazan prostor ka Matiću, koji je šutirao sa desetak metara iskosa, ali je Filipović odbranio.

40. minut: Gemović je šutirao sa oko 22-23 metra iskosa, Filipović je odbranio, a potom je odbijenu loptu Matić pokušao glavom da prosledi u gol, ali je ona otišla preko prečke.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

49. minut: Zbog prekršaja nad Milićevićem na sredini terena, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Eze Vinsent.

54. minut: Drinčić je šutirao sa oko 30 metara, ali je Filipović uhvatio loptu.

60. minut: Izvršena je prva izmena u timu TSC-a: izašao je Dragan Svitić, a ušao Goran Antonić.

61. minut: Milićević je šutirao sa sedam-osam metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative. Odmah potom, izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Eze Vinsent, a ušao Dejan Zukić.

65. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Bojan Matić, a ušao Mihajlo Nešković.

73. minut: Izvršena je druga izmena i u timu TSC-a: izašao je Borko Duronjić, a ušao Ersan Rovčanin.

76. minut: Zbog prekršaja nad Zukićem na sredini terena, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Nenad Lukić.

80. minut: Izvršena je i treća izmena u timu Vojvodine: izašao je Ranko Veselinović, a ušao Jovan Kokir.

83. minut: Zbog odugovlačenja prilikom vraćanja lopte u igru, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Nenad Filipović.

85. minut: TSC je poveo 2:0. Lukić je sa sredine terena poslao pas u prazan prostor ka Silađiju, koji je utrčao u šesnaesterac i preciznim udarcem poslao loptu pod prečku gola Vojvodine.

89. minut: Izvršena je treća izmena i u timu TSC-a: izašao je Vladimir Silađi, a ušao Mladen Galić.

94. minut: Topić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Filipović odbranio.