U prvom kolu Super lige Srbije, fudbaleri Vojvodine večeras gostuju ekipi TSC-a u Senti.

Tekstualni prenos meča od 19 časova možete pratiti uživo na našem sajtu.

Ekipe će nastupiti u sastavima:

TSC: Filipović – Varga, Tomanović, Tumbasević, Silađi – Ponjević, Banjac, Đurić, Babić – Balaž, Lukić.

Vojvodina: Simić – Andrić, Bralić, Saničanin, Devetak – Drinčić, Stojković – Zukić, Čović, Bojić – Mrkaić.

Utakmica je počela. Meč se igra bez prisustva gledalaca.

8. minut: Zbog prekršaja u skoku na sredini terena nad Tomanovićem, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Momčilo Mrkaić.

19. minut: Nakon ispucavanja lopte od strane Simića, do nje je došao Čović, ušao u šesnaesterac i šutirao sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta otišla pored stative.

23. minut: Drinčić je iz kornera šutirao direktno u gol, ali je Filipović skrenuo putanju lopte u korner.

25. minut: Nakon kornera za TSC, sudija Novak Simović je procenio da je Slavko Bralić igrao rukom, te mu je dodelio žuti karton i dosudio penal za domaći tim.

26. minut: Zbog prigovora na dosuđen penal, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Nikola Andrić. Penal za TSC je izveo Lukić, Simić je odbranio, ali je Lukić ponovo došao do lopte i potom doveo svoj tim u vođstvo.

28. minut: Zbog prigovora na sudijske odluke, žute kartone u ekipi Vojvodine dobili su šef stručnog štaba Nenad Lalatović i pomoćni trener Dragan Šarac, a u ekipi TSC-a šef stručnog štaba Zoltan Sabo.

34. minut: Zbog prigovora na dosuđen korner za Vojvodinu, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Boris Varga.

35. minut: GOL! Vojvodina je izjednačila. Slobodan udarac sa oko 30 metara iskosa je izveo Drinčić, Filipović je odbranio, ali se lopta odbila do Mrkaića, koji ju je sa oko tri metra prosledio u mrežu.

38. minut: Tomanović je šutirao iz okreta sa petnaestak metara iskosa, ali je lopta otišla preko gola.

Prvo poluvreme je završeno.

Počelo je drugo poluvreme.

49. minut: GOL! Vojvodina vodi 1:2. Bojić je prošao po desnoj strani i uputio oštar pas u peterac, gde je Varga, u pokušaju da izbije loptu, uspeo samo da je prosledi u sopstvenu mrežu.

50. minut: Stojković je pokušao da lobuje Filipovića sa pola terena, ali je golman TSC-a uhvatio loptu.

53. minut: Silađi je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je lopta otišla daleko van okvira gola.

54. minut: Ispred šesnaesterca TSC-a, Bojić je petom odigrao pas do Zukića, koji je šutirao sa oko 20 metara, ali je Filipović odbranio.

56. minut: Izvršena je trostruka izmena u timu TSC-a: izašli su Mihajlo Banjac, Vasilije Đurić i Bojan Balaž, a ušli Đuro Zec, Goran Antonić i Borko Duronjić.

57. minut: Zbog prekršaja nad Bralićem na sredini terena, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Vladimir Silađi.

60. minut: Duronjić je šutirao sa oko 20 metara iskosa, ali je Simić uhvatio loptu.

64. minut: Posle kornera za TSC, udarac glavom je uputio Tomanović, ali je lopta pogodila prečku.

65. minut: Izvršena je prva izmena i u timu Vojvodine: izašao je Dejan Zukić, a ušao Miljan Vukadinović.

70. minut: Izvršena je i druga izmena u timu Vojvodine: izašao je Petar Bojić, a ušao Miodrag Gemović.

71. minut: Izvršena je i četvrta izmena u timu TSC-a: izašao je Dajan Ponjević, a ušao Nemanja Petrović.

75. minut: Zbog prigovora na jednu sudijsku odluku, drugi žuti, odnosno crveni karton u ekipi Vojvodine dobio je pomoćni trener Dragan Šarac.

78. minut: TSC je izjednačio na 2:2. Zec je u šesnaestercu Vojvodine dobro proigrao Silađija, koji je sa oko 12-13 metara poslao loptu iza leđa golmana Simića.

83. minut: Stojković je šutirao sa oko 25 metara, ali je Filipović uhvatio loptu.

85. minut: Zbog prekršaja nad Čovićem na oko 35 metara od gola domaćina, žuti karton u ekipi TSC-a dobio je Goran Antonić. Slobodan udarac za Vojvodinu je izveo Drinčić, ali je lopta otišla pored gola.

87. minut: Lukić je šutirao sa oko 18 metara, ali je Simić uhvatio loptu.

90. minut: Zbog međusobnog odgurivanja, žute kartone dobili su Đuro Zec u ekipi TSC-a i Mladen Devetak u ekipi Vojvodine. Odmah potom, zbog prekršaja na sredini terena nad Tomanovićem, žuti karton u ekipi Vojvodine dobio je Miljan Vukadinović.

92. minut: Stojković je šutirao sa oko 20 metara, ali je Filipović uhvatio loptu.

93. minut: Posle slobodnog udarca za TSC, Tumbasević je šutirao sa oko 12-13 metara, ali je lopta prošla pored stative.