U Vošinom oku

Fudbaleri Vojvodine na pozajmici u Proleteru Emil Rockov, Aleksandar Desančić i Lazar Zličić nastupili su za tim iz Novog Sada na meču protiv Sinđelića, u 12. kolu Prve lige Srbije.

Proteklog vikenda, fudbaleri Vojvodine igrali su meč 16. kola Super lige Srbije protiv Čukaričkog, a obaveze za timove u kojima nastupaju kao pozajmljeni igrači imali su i fudbaleri koji se nalaze na pozajmici u Proleteru i Bačkoj.

Lazar Veselinović (Pohang stilers)

U južnokorejskom prvenstvu, proteklog vikenda nisu se igrale utakmice redovnog prvenstvenog kola. Šampionat se nastavlja narednog vikenda, a Pohang stilers našeg Lazara Veselinovića na svom terenu dočekaće ekipu Seongnama.

Emil Rockov, Aleksandar Desančić, Dragan Karanov, Lazar Zličić (Proleter)

U 12. kolu Prve lige Srbije, fudbaleri Proletera pobedili su ekipu Sinđelića rezultatom 1:0 (1:0), golom Novakovića u prvom minutu. Posle nekoliko utakmica koje je presedeo na klupi, Emil Rockov vratio se na gol tima sa Slane Bare, za koji su još nastupili Lazar Zličić (odigrao svih 90 minuta) i Aleksandar Desančić (zamenjen u 63. minutu). Dragan Karanov nije bio u sastavu tima za ovaj meč. Proleter se trenutno nalazi na osmom mestu na tabeli.

Stefan Zogović (Bačka)

Fudbaleri Bačke poraženi su od ekipe Donjeg Srema rezultatom 2:1 (0:1), u 12. kolu Prve lige Srbije. Bačkopalančani su poveli u trećem minutu golom Čekovića, ali su Pećinčani preokrenuli u drugom poluvremenu pogocima Lečića u 54. i 62. minutu iz penala. Stefan Zogović sa klupe je odgledao poraz svoje ekipe. Bačka se i dalje nalazi na prvom mestu na tabeli Prve lige sa 26 bodova, koliko ima i drugoplasirani Napredak, dok trećeplasirani Sinđelić ima 19.