U Vošinom oku

Vezista Vojvodine na pozajmici u Spartaku Nikola Kovačević odigrao je svih 90 minuta za subotički tim na gostovanju Radničkom u Nišu.

Proteklog vikenda, odigrani su mečevi 17. kola Super lige Srbije, pa je, osim fudbalera Vojvodine, priliku da zaigra imao i igrač crveno-belih na pozajmici u Spartaku Nikola Kovačević. S druge strane, jesenji deo takmičenja u Prvoj ligi Srbije je završen.

Spartak (Nikola Kovačević)

Fudbaleri Spartaka pobedili su ekipu Radničkog u Nišu rezultatom 0:1 (0:0), u 17. kolu Super lige Srbije. Strelac jedinog gola za Subotičane bio je Milić u 86. minutu. Vezista Vojvodine na pozajmici u redovima „plavih golubova“ Nikola Kovačević opet se našao u startnoj postavi i odigrao svih 90 minuta, a u prvom poluvremenu imao je lepu priliku da se upiše u strelce, kada je iskoristio neopreznost odbrane domaćih i izašao sam ispred golmana Bajića, koji je ipak uspeo da zaustavi njegov udarac. Spartak se trenutno nalazi na sedmom mestu na tabeli sa 25 bodova, pet više od devetoplasiranog Metalca, prvog tima „ispod crte“ za plasman u plej of.

Proleter (Milan Lazarević, David Hrubik, Marko Đurišić, Uroš Stamenić)

U Prvoj ligi Srbije, jesenji deo prvenstva završen je prošlog vikenda, tako da fudbaleri Vojvodine na pozajmici u ovom klubu do početka prolećnog dela neće imati takmičarskih utakmica. Igrači Voše na dvojnoj registraciji u timu sa Slane Bare Marko Đurišić i Uroš Stamenić do kraja jesenje polusezone konkurisaće za prvi tim Vojvodine u Super ligi.

ČSK (Stefan Zogović)

Jesenji deo prvenstva u Prvoj ligi Srbije je završen, tako da fudbaler Vojvodine na pozajmici u ČSK-u Stefan Zogović neće imati takmičarskih utakmica do početka drugog dela sezone.