U Vošinom oku

Vezista Vojvodine na pozajmici u Spartaku Nikola Kovačević odigrao je svih 90 minuta za tim iz Subotice na gostovanju protiv Napretka u Kruševcu.

Proteklog vikenda, fudbaleri Vojvodine igrali su derbi protiv Crvene zvezde u Beogradu, u kojem su poraženi rezultatom 4:1 (1:1), ali osim njih, takmičarske utakmice igrali su i igrači Voše koji se nalaze na pozajmici ili dvojnoj registraciji u drugim klubovima.

Spartak (Nikola Kovačević)

Fudbaleri Spartaka poraženi su rezultatom 1:0 (0:0) od ekipe Napretka u Kruševcu, u 10. kolu Super lige Srbije. Strelac jedinog gola na meču bio je Jovović u 55. minutu. Vezista Vojvodine na pozajmici u Spartaku Nikola Kovačević odigrao je svih 90 minuta za gostujući tim. Spartak se trenutno nalazi na sedmom mestu na tabeli, sa 16 osvojenih bodova.

Proleter (Milan Lazarević, David Hrubik, Marko Đurišić, Uroš Stamenić)

U sedmom kolu Prve lige Srbije, fudbaleri Proletera poraženi su od ekipe Radničkog iz Kragujevca rezultatom 0:1 (0:1). Strelac jedinog gola na meču bio je Ristov u 44. minutu. Od igrača Vojvodine koji se nalaze na pozajmici ili dvojnoj registraciji u Proleteru, u startnoj postavi našli su se desni bek Milan Lazarević i vezista Uroš Stamenić, koji su odigrali svih 90 minuta. David Hrubik i Marko Đurišić nisu bili u kombinaciji za tim za ovaj meč. Proleter se trenutno nalazi na 12. mestu na tabeli sa šest bodova, koliko ima i 11-plasirana Bežanija i 13-plasirani Dinamo, prvi tim „ispod crte“ za ispadanje u Srpsku ligu.

ČSK (Stefan Zogović)

Fudbaleri ČSK-a igrali su nerešeno 0:0 protiv ekipe Bežanije u Beogradu, u sedmom kolu Prve lige Srbije. Štoper Vojvodine na pozajmici u ČSK-u Stefan Zogović nije bio u kombinaciji za tim za ovaj meč. ČSK se trenutno nalazi na drugom mestu na tabeli sa 14 bodova, pet manje od prvoplasirane Mačve i dva više od trećeplasiranog Sinđelića, prvog tima „ispod crte“ za plasman u Super ligu.