Sudija :              Srđan Obradović (Jagodina)

Strelci :              Alivodić (10. min) i Vranješ (66. min) za Vojvodinu, Pilipović (31. min) i Vasilić (52. min) za Slobodu Point

Žuti karton :       Vranješ (Vojvodina), Knežević, Lazarević, Bajiić i Krstić (Sloboda Point)

Vojvodina :         Žakula, Smiljanić, Pavlović, Trajković, Đurić, Poletanović, Kosović (od 85. min Ilić), Vranješ, Alivodić, Šušnjar (od 46. min Abubakar), Katai

Sloboda Point :    Ranković, Vasilić, Knežević, Lazarević, Bajić, Pejović (Krstić), Gojković, Olerum (Memedović), Pilipović, Tiago, Ranđelović (Jovanović)

Ako za neku ekipu možemo reći da je nezasluženo došla do boda onda tu konstataciju možemo primeniti na Slobodu Point.
U momentima kad su imali po njih povoljan rezultat igrači iz Užica su se do besvesti valjali po terenu tražeći lekarsku pomoć i kao po pravilu posle „intervencije“ svog lekara i fizioterapeuta skakali su i trčali kao jeleni. No, lamentiranje nad ispuštenom pobedom koju su fudbaleri Vojvodine po svemu proikazanom zaslužili neće imati efekta. Vratimo se zato događajima na terenu.
Vojvodina je mnogo bolje počela utakmicu i već na samom startu pokazala da će agresivnom i napadačkom igrom pokušati da osvoji sva tri boda.
Prvi je u 5. minutu zapretio Nebojša Kosović iz slobodnog udarca sa leve strane. Dok su svi očekivali centaršut mladi veznjak je šutirao direktno u gol ali je Ranković bio oprezan i sačuvao svoju mrežu.
Voša je u vođstvo došla 5 minuta kasnije posle lepe akcije po levoj strani. Katai je odlično gurnuo loptu u prazan prostor Pavloviću, usledio je centaršut na suprotnu stranu gde se našao Alivodić i glavom sproveo loptu u mrežu.
17. minut nova šansa Novosađana. Ponovo je agilni Alivodić oduzeo loptu igračima Slobode, stuštio se po desnoj strani,centrirao pred gol, a Aleksandar Katai glavom šutirao preko prečke.
21. minut, Alivodić centrira, ovaj put sa leve strane, Šušnjar glavom pored leve stative.
Sedam minuta docnije najzrelija prilika za „crveno-bele“ u prvom poluvremenu. Dupli pas na desnoj strani izmenili su Alivodić i Smiljanić. Desni bek Novosađana lukavo je odigrao povratnu loptu na 12-13 metara od gola. Usledio je topovski šut Alivodića ali umesto mreže lopta je pogodila levu stativu Rankovićevog gola.
U jeku ofanzive domaćih Sloboda Point dolazi do izjednačenja. Iskusni Ranđelović odložio je loptu na ivicu šesnaesterca potpuno slobodnom Pilipoviću koji preciznim udarcem po zemlji pogađalevi donji ugao Žakulinog gola.
Tri minuta pre kraja poluvremena još jedna velika šansa za Vojvodinu. Alivodić sa desnog krila oštro ubacuje loptu pred gol gde nekoliko igrača u crveno-belim dresovima ne uspeva da sustigne loptu i ona odlazi u gol aut.

Na samom startu drugog dela igre Užičani postižu vodeći gol. Ranđelović se dobro zagradio na ivici šesnaesterca, potom gurnuo loptu u prazan prostor iza leđa odbrani Vojvodine do Vasilića koji se našao sam pred Žakulom pa mu nije bilo teško da rutinski pogodi mrežu.
Domaći igrači se nisu predavali i nastavili su sa ofanzivom koja je urodila plodom u 66 minutu. Enver Alivodić je sa desne strane centrirao, a Stojan Vranješ fantastičnim volejom uneo i loptu i golmana Rankovića u mrežu.
Silne šanse propustili su učenici Nebojše Vignjevića do kraja utakmice. Potpomognuti frenetičnim navijanjem sabili su Slobodu na njen deo terena i stvarali priliku za prilikom, sve jednu bolju od druge.
69. minut Katai je izašao sam pred Rankovića, istina malo iskosa ali je njegov dobar udarac golman Užičana odbranio.
77. minut, centaršut Smiljanića, Vranješ je sve uradio kako treba, no golman Užičana opet izlazi kao pobednik. Samo 30-tak sekundi kasnjije Vranješ u solo prodoru ulazi u kazneni prostor sa pozicije desnog krila, šutira sa 5-6 metara, a Ranković izbija loptu u korner.
Do kraja susreta dobre prilike propustili su u 81. Abubakar i nešto kasnije Katai pa je rezultat ostao nepromenjen.