Sudija :          Milan Jeremić (Beograd)

Strelci :          Kaluđerović (4. min) i Vranješ (40. min) za Vojvodinu, a Docić (51. min) i Radivojević (90. min) za Javor

Žuti karton :  Radoja (Vojvodina), Gafurov (Javor)

Vojvodina :    Delač, Vulićević, Leković, Vuković, Trajković, Radoja (od 90. min Kosović), Poletanović (od 86. min Gaćinović), Alivodić, Vranješ, Škuletić, Kaluđerović (od 58. min Tumbasević)

Javor :         Lazović, Gojačanin (Stojaković), Miletić, Milović, Đokić, Alempijević, Vidić (Docić), Đorđević, Radivojević, Veselinović (Gafurov), Dražić

Kao što naš narod kaže : „Krava da 20 litara mleka, a onda se ritne i prospe kantu“. Baš tako možemo opisati tok utakmice u kojoj je Vojvodina kao i protiv Radničkog iz Kragujevca prokockala dva gola prednosti i još jednom razočarala svoje navijače.
Počelo je da ne može bolje biti, u 4. minutu Poletanović je sa leve strane izveo korner, Lazović je promašio loptu, stvorila se gužva u kojoj je najspretniji bio Andrija Kaluđerović i iz neposredne blizine pogodio mrežu.
Javor je uzvratio dva minuta kasnije kada je u kontranapadu Dražić pokušao udarcem sa ivice šesnaesterca ali je bio neprecizan. Potom je dobru priliku imao Poletanović ali je njegov udarac sa 13-14 metara zaustavio golman Lazović.
Kaluđerović je u 24. minutu lepo isprato centaršut Vulićevića, šutirao glavom ali lopta je za malo prošla pored desne stative.
Tri minuta kasnije Škuletić je iskoristio grešku odbrane Javora, dokopao se lopte, a onda lukavo uputio pas kroz noge Đokiću, Alivodić je utrčao iz pozadine , našao sam pred Lazovićem no i on je za dlaku promašio cilj.
Gostujući napadač Dražić bio je nadomak gola u 30. minutu ali njegov udarac glavom bio je suviše mlak pa ga je Delač lako zaustavio.
Vojvodina je duplirala prednost pet minuta pre kraja prvog poluvremena sjajnim golom Stojana Vranješa iz slobodnog udarca sa oko 30 metara. Lopta se posle udraca Vranješa zaustavila u levom gornjem uglu gola Javora. U 44. minutu još jedna kolosalna prilika za domaćina. Vranješ je proigrao Alivodića koji se našao oči u oči sa Lazovićem. Usledio je šut, Lazović je kratko odbio loptu pravo na noge Škuletiću koji je umesto da pogodi  prazan gol prebacio loptu preko prečke.
U drugom poluvremenu na teren je, što se tiče Vojvodine, izašla potpuno druga ekipa. Kao da se neki strah uvukao u glave fudbalera u „crveno-belim“ dresovima. Umesto da nastave sa dobrom igrom iz prvog dela Novosađani su prvo dozvolili rezervisti Dociću da neometan šutira sa 40 metara i pogodi gornji levi ugao. Taj evro gol dao je krila gostima iz Ivanjice koji su osetili svoju šansu i krenuli mnogo agilnije.
Istina, imali su fudbaleri trenera Marka Nikolića još nekoliko šansi, pre svih Škuletić u 56. i 68. Minutu i Vranješ u samom finišu utakmice još kod rezultata 2 : 1. Sa druge strane Ivanjičani su zapretili preko Veselinovića u 70. minutu ali je njegov udarac izblokirao neko iz odbrane „crveno-belih“.
Kada su svi na stadionu pomislili da će Vojvodina ipak trijumfovati dogodio se pravi šok. Lopta je iznenada ubačena u prazan prostor do Radivojevića koji je bio brži od svog rivala i oštrim udarcem savladao Delača.