SATNICA TURNIRA

ČETVRFINALE

TEREN-SATNICA

1999

Rezultati

Teren 3 – 15,30

A1 F.K. RADNIČKI – SOMBOR : B2 F.K. SPARTAK – TRNAVA

0

1

Teren 4 – 15,30

A2 Akademija KRPAN BABIĆ : B1 F.K. PETAR PUAČA

1

Pen 5

1

4

Teren 3 – 16,15

C1 Akademija BAMBI :D2 F.K. SJEVERNA ZVIJEZDA B.POLJE

1

2

Teren 4 – 16,15

C2 F.K. VOJVODINA S.PAZOVA : D1 F.K.VOJVODINA ŠID

0

4

 

 

TEREN-SATNICA

2000

Rezultati

Teren 5 – 15,30

A1 F.K. VOJVODINA N.SAD : B2 F.K. BORAC BANJA LUKA

4

2

Teren 6 – 15,30

A2 F.K. KOZARA GRADIŠKA :  B1 C.F.K.VRBAS – VRBAS

0

4

Teren 5 – 16,15

C1 F.K. VOJVODINA ŠID : D2 SLOVEN SUNCE – RUMA

4

0

Teren 6 – 16,15

C2 Akademija KRPAN BABIĆ : D1 KRILA KRAJNE

0

1

 

 

TEREN-SATNICA

2001

Rezultati

Teren 1 – 16,30

A1 F.K.VOJVODINA RMR – B2 F.K.VOJVODINA ŠID

2

1

Teren 2 – 16,30

A2 Š.F.FORCA VOJVODINA – B1 F.K.PETAR PUAČA

0

6

Teren 7 – 16,30

C1 F.K. PARTIZAN – D2 Š.F. BOLESNIKOV

1

4

Teren 8 – 16,30

C2 Š.F.PISKI PALE – D1 F.K. RABOTNIČKI SKOPLJE

1

3

 

 

TEREN-SATNICA

2002

Rezultati

Teren 9 – 15,00

A1 BISTRICA N.SAD : B2 F.K. VOJVODINA RMR

2

0

Teren 10 – 15,00

A2 F.K. RADNIČKI SOMBOR : B1 F.K. RADNIČKI S.MITROVICA – dislvalifikovani

Teren 9 – 15,40

C1 F.K.SPARTAK SUBOTICA : D2 Š.F. BOLESNIKOV N.SAD

0

Pen4

0

3

Teren 10 – 15,40

C2 RADNIK PRIJEDOR : D1 Akademija BAMBI ZR

1

Pen 0

1

2

 

 

TEREN-SATNICA

2003

Rezultati

Teren 11 – 15,40

C1 F.K. CRVENA ZVEZDA : D2 F.K. BISTRICA

0

Pen 3

0

2

Teren 12 – 15,00

C2 F.K. SPARTAK SUBOTICA : D1 Akademija BAMBI

1

Pen 3

1

1

Teren 12 – 15,40

A1 POLITEHNA TEMIŠVAR : B2 SLOVEN SUNCE – RUMA

2

Teren 11 – 15,00

A2 Š.F. BOLESNIKOV : B1 PAOK – SOLUN

2

Pen 1

2

3

 

 

 

 

SATNICA TURNIRA

POLUFINALE

TEREN-SATNICA

1998

Rezultati

teren 1 – 09,00

A1 F.K. VOJVODINA N.SAD – B2 F.K.BAJINA BAŠTA

teren 2 – 09,00

B1 Š.F.BOLESNIKOV – A2 F.K. JEZERO PLAV

 

TEREN-SATNICA

1999

Rezultati

teren 3 – 09,00

F.K. SPARTAK – TRNAVA : F.K. SJEVERNA ZVIJEZDA B.POLJE

teren 4 – 09,00

Akademija KRPAN BABIĆ : F.K.VOJVODINA ŠID

 

TEREN-SATNICA

2000

Rezultati

teren 5 – 09,00

F.K. VOJVODINA N.SAD : F.K. VOJVODINA ŠID

teren 6 – 09,00

C.F.K.VRBAS – VRBAS : KRILA KRAJNE

TEREN-SATNICA

2001

Rezultati

teren 7 – 09,00

F.K.VOJVODINA RMR : Š.F. BOLESNIKOV

teren 8 – 09,00

F.K.PETAR PUAČA : F.K. RABOTNIČKI SKOPLJE

TEREN-SATNICA

2002

Rezultati

teren 9 – 09,00

BISTRICA N.SAD : F.K.SPARTAK SUBOTICA

teren 10 – 09,00

diskvalifikovani : Akademija BAMBI ZRENJANIN

TEREN-SATNICA

2003

Rezultati

teren 11 – 09,00

POLITEHNA TEMIŠVAR : F.K. CRVENA ZVEZDA

teren 12 – 09,00

PAOK – SOLUN : F.K. SPARTAK SUBOTICA

TEREN-SATNICA

2004

Rezultati

teren 9 – 09,50

A1 F.K. PETAR PUAČA – B1 F.K. INDEKS NOVI SAD

teren 10 – 09,50

C1 Š.F.BOLESNIKOV – B2 F.K. VOJVODINA S.BANOVCI