VOJVODINA- JOMA KUP 2012

 

 

 

NOVI SAD ,15.-17.06.2012.

GODIŠTE 1998

 

 

RASPORED GRUPA-A

 

1. F.K. VOJVODINA – NOVI SAD

2. F.K. JEZERO – PLAV

3. F.K. CRVENKA – CRVENKA

4. F.K. ŽAK – KIKINDA

5. F.K. ČSK PIVARA – ČELAREVO

6. F.K. BAČKA TOPOLA – BAČKA TOPOLA

 

 

 


 

 

TEREN -SATNICA

GRUPA A

Rezultati

15.06.2012.

Teren 1 – 09,00

F.K. VOJVODINA  : F.K. BAČKA TOPOLA

0

3

Teren 2 – 09,00

F.K. JEZERO  : F.K. ČSK PIVARA

0

0

Teren 3 – 09,00

F.K. CRVENKA  : F.K. ŽAK

0

3

Teren 1 – 11,30

F.K. BAČKA TOPOLA : F.K. ŽAK

0

3

Teren 2 – 11,30

F.K. ČSK PIVARA : F.K. CRVENKA

3

0

Teren 3 – 11,30

F.K. VOJVODINA : F.K. JEZERO

2

0

Teren 1 – 15,40

F.K. JEZERO : F.K. BAČKA TOPOLA

3

0

Teren 2 – 15,40

F.K. CRVENKA  : F.K. VOJVODINA

0

3

Teren 3 – 15,40

F.K. ŽAK  : F.K. ČSK PIVARA

0

4

16.06.2012

Teren 1 – 10,40

F.K. BAČKA TOPOLA : F.K. ČSK PIVARA

Teren 2 – 10,40

F.K. VOJVODINA  : F.K. ŽAK

7

0

Teren 3 – 10,40

F.K. JEZERO  : F.K. CRVENKA

Teren 1 – 13,50

F.K. CRVENKA : F.K. BAČKA TOPOLA

Teren 2 – 13,50

F.K. ŽAK : F.K. JEZERO

Teren 3 – 13,50

F.K. ČSK PIVARA : F.K. VOJVODINA

 

 

POLUFINALE 17.06.2012.

 

teren 1 – 09,00           A1 – B2

 

teren 2 – 09,00            B1 – A2

 

 

TREĆE MESTO        17.06.2012.        teren 1 – 10,20

 

PRVO MESTO           17.06.2012.        teren 1 – 11,00

 

VOJOVODINA-JOMA KUP -2012

 

 

 

NOVI SAD ,15.-17.06.2012.

GODIŠTE 1998

 

 

RASPORED GRUPAB

 

Grupa B

1. F.K. JEDINSTVO – STARA PAZOVA

2. F.K. BAJINA BAŠTA – BAJINA BAŠTA

3. F.K. PROLETER 2006 – ZRENJANIN

4. F.K. BOLESNIKOV – NOVI SAD

5. F.K. VOJVODINA – STARI BANOVCI

6. O.F.K. ŠEKOVIĆI – ŠEKOVIĆI

 

1998

 

SATNICA TURNIRA

 

 

 

TEREN -SATNICA

GRUPA B

Rezultati

15.06.2012.

Teren 4 – 09,00

F.K. JEDINSTVO  : O.F.K. ŠEKOVIĆI

0

0

Teren 5 – 09,00

F.K. BAJINA BAŠTA : F.K. VOJVODINA

1

0

Teren 6 – 09,00

F.K. PROLETER 2006: F.K. BOLESNIKOV

2

3

Teren 4 – 11,30

O.F.K. ŠEKOVIĆI  : F.K. BOLESNIKOV

2

3

Teren 5 – 11,30

F.K. VOJVODINA : F.K. PROLETER 2006

3

3

Teren 6 – 11,30

F.K. JEDINSTVO  : F.K. BAJINA BAŠTA

0

2

Teren 4 – 15,40

F.K. BAJINA BAŠTA  : O.F.K. ŠEKOVIĆI

9

0

Teren 5 – 15,40

F.K. PROLETER 2006 : F.K. JEDINSTVO

3

1

Teren 6 – 15,40

F.K. BOLESNIKOV  : F.K. VOJVODINA

2

1

16.06.2012

Teren 4 – 10,40

O.F.K. ŠEKOVIĆI: F.K. VOJVODIN

Teren 5 – 10,40

F.K. JEDINSTVO  : F.K. BOLESNIKOV

Teren 6 – 10,40

F.K. BAJINA BAŠTA  : F.K. PROLETER 2006

Teren 4 – 13,50

F.K. PROLETER 2006  : O.F.K. ŠEKOVIĆI

Teren 5 – 13,50

F.K. BOLESNIKOV : F.K. BAJINA BAŠTA

Teren 6 – 13,50

F.K. VOJVODINA : F.K. JEDINSTVO

 

 

POLUFINALE 17.06.2012.

 

teren 1 – 09,00           A1 – B2

 

teren 2 – 09,00            B1 – A2

 

 

TREĆE MESTO        17.06.2012.        teren 1 – 10,20

 

PRVO MESTO           17.06.2012.        teren 1 – 11,00

VOJVODINA- JOMA KUP- 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 1999

RASPORED GRUPA-A

 

GRUPA A

1. Akademija  KRPAN BABIĆ – OSIJEK

2. F.K. BAČKA TOPOLA – BAČKA TOPOLA

3. F.K. SLAVIJA – NOVI SAD

4. F.K. RADNIČKI – SOMBOR

 

 

1999

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA A

Rezultati

15.06.2012.

Teren 7 – 11,30

KRPAN BABIĆ  : F.K. RADNIČKI

0

2

Teren 8 – 09,00

F.K. BAČKA TOPOLA : F.K. SLAVIJA

1

4

Teren 7 – 16,30

F.K. RADNIČKI  : F.K. SLAVIJA

2

0

Teren 8 – 16,30

KRPAN BABIĆ  : F.K. BAČKA TOPOLA

0

0

16.06.2012

Teren 7 – 09,50

F.K. BAČKA TOPOLA  : F.K. RADNIČKI

Teren 8 – 09,50

F.K. SLAVIJA : KRPAN BABI

Teren 3 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 4 – 15,30

A-2 : B-1

Teren 3 – 16,15

C-1 :D-2

Teren 4 – 16,15

C-2 :D-1

 

POLUFINALE          17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2        teren 3 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1        teren 4 – 09,00

TREĆE MESTO          17.06.2012.         teren 2 – 10,20

  FINALE                   17.06.2012.         teren 2 – 11,00

VOJVODINA-JOMA KUP- 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 1999

RASPORED GRUPA-B

Grupa B

1. F.K. PETAR PUAČA – NOVI SAD

2. F.K. SPARTAK – TRNAVA

3. F.K. RADNIK – PRIJEDOR

4. F.K. SLOVEN – SUNCE – RUMA

1999

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA B

Rezultati

15.06.2012.

Teren 7 – 09,00

F.K. PETAR PUAČA : F.K. SLOVEN

3

1

Teren 8 – 11,30

F.K. SPARTAK  : F.K. RADNIK

3

1

Teren 7 – 12,20

F.K. SLOVEN  : F.K. RADNIK

0

5

Teren 8 – 12,20

F.K. SPARTAK  : F.K. PETAR PUAČA

2

3

16.06.2012

Teren 7 – 10,40

F.K.SPARTAK  : F.K. SLOVEN

Teren 8 – 10,40

F.K. RADNIK : F.K. PETAR PUAČA

Teren 3 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 4 – 15,30

A-2 : B-1

Teren 3 – 16,15

C-1 :D-2

Teren 4 – 16,15

C-2 :D-1

 

POLUFINALE          17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2        teren 3 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1        teren 4 – 09,00

TREĆE MESTO          17.06.2012.         teren 2 – 10,20

  FINALE                   17.06.2012.         teren 2 – 11,00

 

 

VOJVODINA-JOMA KUP-2012

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 1999

RASPORED GRUPA-C

Grupa C

1. AKADEMIJA BAMBI – ZRENJANIN
2. F.K. BOLESNIKOV – NOVI SAD
3. F.K. CRVENKA – CRVENKA
4. F.K. VOJVODINA – STARA PAZOVA
5. AKADEMIJA PANDEV – OHRID

 

1999

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA C

Rezultati

15.06.2012.

Teren 7 – 10,40

F.K. BOLESNIKOV  : AKADEMIJA PANDEV

2

0

Teren 8 – 10,40

F.K. CRVENKA  : F.K. VOJVODINA

0

3

Teren 7 – 14,50

AKADEMIJA PANDEV  : F.K. CRVENKA

3

0

Teren 8 – 14,50

AKADEMIJA BAMBI : F.K. BOLESNIKOV

3

0

Teren 7 – 17,20

F.K. CRVENKA  : AKADEMIJA BAMBI

0

3

Teren 8 – 17,20

F.K. VOJVODINA : AKADEMIJA PANDEV

9

2

16.06.2012.

Teren 7 – 09,00

AKADEMIJA BAMBI : F.K. VOJVODINA

Teren 8 – 09,00

F.K. BOLESNIKOV  : F.K. CRVENKA

Teren 7 – 12,10

F.K. BOLESNIKOV  : F.K. VOJVODINA

Teren 8 – 12,10

AKADEMIJA PANDEV  : AKADEMIJA BAMBI

Teren 3 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 4 – 15,30

A-2 : B-1

Teren 3 – 16,15

C-1 :D-2

Teren 4 – 16,15

C-2 :D-1

 

POLUFINALE          17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2        teren 3 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1        teren 4 – 09,00

TREĆE MESTO          17.06.2012.         teren 2 – 10,20

  FINALE                   17.06.2012.         teren 2 – 11,00

VOJVODINA-JOMA KUP-2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 1999

RASPORED GRUPA-D

 

Grupa -D

1. F.K. SJEVERNA ZVIJEZDA – BIJELO POLJE

2. F.K. S. MIHAJLOVIĆ – NOVI SAD

3. F.K. VOJVODINA – ŠID

4. F.K. INDEKS – NOVI SAD

1999

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA D,

Rezultati

15.06.2012.

Teren 7 – 09,50

F.K. SJEVERNA ZVIJEZDA  : F.K. INDEKS

4

1

Teren 8 – 09,50

F.K. S. MIHAJLOVIĆ : F.K. VOJVODINA

1

2

Teren 7 – 14,00

F.K. INDEKS : F.K. VOJVODINA

0

6

Teren 8 – 14,00

F.K. S.MIHAJLOVIĆ:F.K. SJEVERNA ZVIJEZDA

1

4

16.06.2012

Teren 7 – 13,00

F.K. S. MIHAJLOVIĆ  : F.K. INDEKS

Teren 8 – 13,00

F.K. VOJVODINA  : F.K. SJEVERNA ZVIJEZDA

Teren 3 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 4 – 15,30

A-2 : B-1

Teren 3 – 16,15

C-1 :D-2

Teren 4 – 16,15

C-2 :D-1

 

POLUFINALE          17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2        teren 3 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1        teren 4 – 09,00

TREĆE MESTO          17.06.2012.         teren 2 – 10,20

  FINALE                   17.06.2012.

VOJVODINA- JOMA KUP -2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA-A

1. F.K. VOJVODINA – NOVI SAD

2. Š.F. BERGOVO – UKRAJINA

3. Š.F. OLIMPIK – APATIN

4. Š.K. AKADEMIJA – ŠABAC

5. F.K. KOZARA – GRADIŠKA

6. Š.F. LAVOVI – NOVI SAD

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA A

Rezultati

15.06.2012.

Teren 1 – 09,50

F.K. VOJVODINA : Š.F. LAVOVI

21

0

Teren 2 – 09,50

Š.F. BERGOVO  : F.K. KOZARA

5

1

Teren 3 – 09,50

Š.F. OLIMPIK –  Š.K. AKADEMIJA – ŠABAC

1

1

Teren 1 – 13,10

Š.F. LAVOVI : Š.K. AKADEMIJA – ŠABAC

1

13

Teren 2 – 13,10

F.K. KOZARA  : Š.F. OLIMPIK – APATIN

2

1

Teren 3 – 13,10

F.K. VOJVODINA –  : Š.F. BERGOVO

6

0

Teren 1 – 16,30

Š.F. BERGOVO  : Š.F. LAVOVI

20

0

Teren 2 – 16,30

Š.F. OLIMPIK : F.K. VOJVODINA

0

7

Teren 3 – 16,30

Š.K. AKADEMIJA – ŠABAC : F.K. KOZARA

0

0

16.06.2012

Teren 1 – 09,00

Š.F. LAVOVI –: F.K. KOZARA

Teren 2 – 09,00

F.K. VOJVODINA –  : Š.K. AKADEMIJA

Teren 3 – 09,00

Š.F. BERGOVO  :  Š.F. OLIMPIK

Teren 1 – 12,10

Š.F. OLIMPIK –  : Š.F. LAVOVI

Teren 2 – 12,10

Š.K. AKADEMIJA  : Š.F. BERGOVO

Teren 3 – 12,10

F.K. KOZARA : F.K. VOJVODINA

Teren 5 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 6 – 15,30

A-2 :  B-1

Teren 5 – 16,15

C-1: D-2

Teren 6 – 16,15

C-2 : D-1

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 5 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 6 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 3 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 3 – 11,00

VOJVODINA- JOMA KUP -2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA-B

1. F.K. BORAC – BANJA LUKA

2. AKADEMIJA PANDEV – OHRID

3. C.F.K. VRBAS – VRBAS

4. F.K. PROLETER 2006 – ZRENJANIN

5. F.K. VOJVODINA – STARI BANOVCI

6. F.K. PROLETER – DVOROVI

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA B

Rezultati

15.06.2012.

Teren 4 – 09,50

F.K. BORAC  : F.K. PROLETER – DVOROVI

3

1

Teren 5 – 09,50

AKADEMIJA PANDEV   : F.K. VOJVODINA

7

3

Teren 6 – 09,50

C.F.K. VRBAS : F.K. PROLETER 2006 – ZRENJANIN

1

0

Teren 4 – 13,10

F.K. PROLETER – DVOROVI : F.K. PROLETER 2006 – ZR.

4

4

Teren 5 – 13,10

F.K. VOJVODINA : C.F.K. VRBAS

1

6

Teren 6 – 13,10

F.K. BORAC : AKADEMIJA PANDEV

1

0

Teren 4 – 16,30

AKADEMIJA PANDEV  : F.K. PROLETER – DVOROVI

1

3

Teren 5 – 16,30

C.F.K. VRBAS : F.K. BORAC

2

1

Teren 6 – 16,30

F.K. PROLETER 2006 – ZRENJANIN : F.K. VOJVODINA

7

0

16.06.2012

Teren 4 – 09,00

F.K. PROLETER – DVOROVI : F.K. VOJVODINA

Teren 5 – 09,00

F.K. BORAC –  : F.K. PROLETER 2006 – ZRENJANIN

Teren 6 – 09,00

AKADEMIJA PANDEV  : C.F.K. VRBAS

Teren 4 – 12,10

C.F.K. VRBAS  : F.K. PROLETER – DVOROVI

Teren 5 – 12,10

F.K. PROLETER 2006 – ZRENJANIN : AKADEMIJA PANDEV

Teren 6 – 12,10

F.K. VOJVODINA  : F.K. BORAC

Teren 5 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 6 – 15,30

A-2 :  B-1

Teren 5 – 16,15

C-1: D-2

Teren 6 – 16,15

C-2 : D-1

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 5 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 6 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 3 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 3 – 11,00

VOJVODINA-JOMA KUP  2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA-C

1. AKADEMIJA KRPAN BABIĆ – OSIJEK

2. F.K. TREPČA – KOS. MITROVICA

3. F.K. VOJVODINA – ŠID

4. F.K. INDEKS – NOVI SAD

5. F.K. DONJI SREM – PEĆINCI

6. Š.F. SLOGA – SRBAC

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA C

Rezultati

15.06.2012.

Teren 1 – 10,40

KRPAN BABIĆ  : Š.F. SLOGA

4

0

Teren 2 – 10,40

F.K. TREPČA  : F.K. DONJI SREM

7

0

Teren 3 – 10,40

F.K. VOJVODINA : F.K. INDEKS

4

0

Teren 1 – 14,00

Š.F. SLOGA  : F.K. INDEKS

1

6

Teren 2 – 14,00

F.K. DONJI SREM : F.K. VOJVODINA

0

11

Teren 3 – 14,00

KRPAN BABIĆ  : F.K. TREPČA

2

1

Teren 1 – 17,20

F.K. TREPČA  : Š.F. SLOGA

2

0

Teren 2 – 17,20

F.K. VOJVODINA : KRPAN BABIĆ

3

1

Teren 3 – 17,20

F.K. INDEKS  : F.K. DONJI SREM

3

1

16.06.2012.

Teren 1 – 09,50

Š.F. SLOGA  : F.K. DONJI SREM

Teren 2 – 09,50

KRPAN BABIĆ  : F.K. INDEKS

Teren 3 – 09,50

F.K. TREPČA : F.K. VOJVODINA

Teren 1 – 13,00

F.K. VOJVODINA –  : Š.F. SLOGA

Teren 2 – 13,00

F.K. INDEKS  : F.K. TREPČA

Teren 3 – 13,00

F.K. DONJI SREM  : KRPAN BABIĆ

Teren 5 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 6 – 15,30

A-2 :  B-1

Teren 5 – 16,15

C-1: D-2

Teren 6 – 16,15

C-2 : D-1

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 5 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 6 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 3 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 3 – 11,00

VOJVODINA-JOMA KUP- 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2000

RASPORED GRUPA-D

1. S.V. DONAU – BEČ

2. F.K. PETAR PUAČA – NOVI SAD

3. F.K. RADNIK – PRIJEDOR

4. F.K. SLOVEN – SUNCE – RUMA

5. Š.F. FORCA VOJVODINA – BEOGRAD

6. KRILA KRAJNE – B. PALANKA

2000

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA -D

Rezultati

15.06.2012.

Teren 4 – 10,40

S.V. DONAU – BEČ : KRILA KRAJNE

1

4

Teren 5 – 10,40

F.K. PETAR PUAČA: Š.F. FORCA VOJVODINA

2

2

Teren 6 – 10,40

F.K. RADNIK : F.K. SLOVEN – SUNCE

0

0

Teren 4 – 14,00

KRILA KRAJNE  : F.K. SLOVEN – SUNCE

3

2

Teren 5 – 14,00

Š.F. FORCA VOJVODINA – : F.K. RADNIK

0

4

Teren 6 – 14,00

S.V. DONAU – BEČ : F.K. PETAR PUAČA

1

2

Teren 4 – 17,20

F.K. PETAR PUAČA : KRILA KRAJNE

5

2

Teren 5 – 17,20

F.K. RADNIK – : S.V. DONAU – BEČ

5

1

Teren 6 – 17,20

F.K. SLOVEN – SUNCE  : Š.F. FORCA VOJVODINA

2

2

16.06.2012.

Teren 4 – 09,50

KRILA KRAJNE – : Š.F. FORCA VOJVODINA

Teren 5 – 09,50

S.V. DONAU – BEČ : F.K. SLOVEN – SUNCE

Teren 6 – 09,50

F.K. PETAR PUAČA: F.K. RADNIK

Teren 4 – 13,00

F.K. RADNIK  : KRILA KRAJNE

Teren 5 – 13,00

F.K. SLOVEN – SUNCE : F.K. PETAR PUAČA

Teren 6 – 13,00

Š.F. FORCA VOJVODINA  : S.V. DONAU – BEČ

Teren 5 – 15,30

A-1 : B-2

Teren 6 – 15,30

A-2 :  B-1

Teren 5 – 16,15

C-1: D-2

Teren 6 – 16,15

C-2 : D-1

 

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 5 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 6 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 3 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.

VOJVODINA- JOMA KUP -2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA-A

1. F.K. VOJVODINA RMR – NOVI SAD

2. F.K. RADNIK – PRIJEDOR

3. F.K. S. MIHAJLOVIĆ – NOVI SAD

4. Š.K. FORCA VOJVODINA – BEOGRAD

5. F.K. RADNIČKI – S. MITROVICA

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA A

Rezultati

15.06.2012.

Teren 1 – 12,20

F.K. RADNIK  : F.K. RADNIČKI

2

0

Teren 2 – 12,20

F.K. S. MIHAJLOVIĆ  : Š.K. FORCA VOJVODINA

0

1

Teren 1 – 14,50

F.K. RADNIČKI  : F.K. S. MIHAJLOVIĆ

0

2

Teren 2 – 14,50

F.K. VOJVODINA RMR : F.K. RADNIK

4

0

Teren 1 – 18,10

F.K. S. MIHAJLOVIĆ  : F.K. VOJVODINA RMR

0

3

Teren 2 – 18,10

Š.K. FORCA VOJVODINA : F.K. RADNIČKI

3

1

16.06.2012.

Teren 1 – 11,20

F.K. VOJVODINA RMR  : Š.K. FORCA VOJVODINA

Teren 2 – 11,20

F.K. RADNIK  : F.K. S. MIHAJLOVIĆ

Teren 1 – 14,40

Š.K. FORCA VOJVODINA  : F.K. RADNIK

Teren 2 – 14,40

F.K. RADNIČKI  : F.K. VOJVODINA RMR –

Teren 1 – 16,30

A-1 – B-2

Teren 2 – 16,30

A-2 – B-1

Teren 7 – 16,30

C-1 – D-2

Teren 8 – 16,30

C-2 – D-1

 

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 7 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 8 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 4 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 4 – 11,00

VOJVODINA -JOMA KUP-2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA-B

1. F.K. BORAC – BANJA LUKA

2. F.K. PETAR PUAČA – NOVI SAD

3. F.K. SLOVEN – SUNCE- RUMA

4. F.K. VOJVODINA- ŠID

5. F.K. MLADOST – B. PETROVAC

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA B

Rezultati

15.06.2012.

Teren 3 – 12,20

F.K. PETAR PUAČA : F.K. MLADOST

3

0

Teren 4 – 12,20

F.K. SLOVEN – SUNCE- : F.K. VOJVODINA

0

15

Teren 3 – 14,50

F.K. MLADOST : F.K. SLOVEN – SUNCE

0

3

Teren 4 – 14,50

F.K. BORAC  : F.K. PETAR PUAČA

0

8

Teren 3 – 18,10

F.K. SLOVEN – SUNCE : F.K. BORAC

1

3

Teren 4 – 18,10

F.K. VOJVODINA : F.K. MLADOST

3

0

16.06.2012.

Teren 3 – 11,20

F.K. BORAC  : F.K. VOJVODINA

Teren 4 – 11,20

F.K. PETAR PUAČA  : F.K. SLOVEN – SUNCE

Teren 3 – 14,40

F.K. VOJVODINA : F.K. PETAR PUAČA

Teren 4 – 14,40

F.K. MLADOST : F.K. BORAC

Teren 1 – 16,30

A-1 – B-2

Teren 2 – 16,30

A-2 – B-1

Teren 7 – 16,30

C-1 – D-2

Teren 8 – 16,30

C-2 – D-1

 

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 7 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 8 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 4 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 4 – 11,00

 

VOJVODINA-JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2001

 

RASPORED GRUPA-C

1. Š.K. PIKSI – PALE

2. F.K. KOSMET – LEPOSAVIĆ

3. F.K. PARTIZAN – BEOGRAD

4. F.K. VOJVODINA – STARA PAZOVA

5. F.K. INDEKS – NOVI SAD

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA C

Rezultati

15.06.2012.

Teren 5 – 12,20

F.K. KOSMET  : F.K. INDEKS

3

0

Teren 6 – 12,20

F.K. PARTIZAN : F.K. VOJVODINA

9

3

Teren 5 – 14,50

F.K. INDEKS : F.K. PARTIZAN

0

3

Teren 6 – 14,50

Š.K. PIKSI  : F.K. KOSMET

2

0

Teren 5 – 18,10

F.K. PARTIZAN  : Š.K. PIKSI

3

1

Teren 6 – 18,10

F.K. VOJVODINA  : F.K. INDEKS

1

4

16.06.2012.

Teren 5 – 11,20

Š.K. PIKSI  : F.K. VOJVODINA

Teren 6 – 11,20

F.K. KOSMET : F.K. PARTIZAN

Teren 5 – 14,40

F.K. VOJVODINA  : F.K. KOSMET

Teren 6 – 14,40

F.K. INDEKS : Š.K. PIKSI

Teren 1 – 16,30

A-1 – B-2

Teren 2 – 16,30

A-2 – B-1

Teren 7 – 16,30

C-1 – D-2

Teren 8 – 16,30

C-2 – D-1

 

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 7 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 8 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 4 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 4 – 11,00

 

VOJVODINA-JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2001

RASPORED GRUPA-D

1. F.K. RABOTNIČKI – SKOPLJE

2. F.K. SPARTAK  – SUBOTICA

3. F.K. BOLESNIKOV – NOVI SAD

4. F.K. VOJVODINA- LAĆARAK

5. AKADEMIJA BAMBI – ZRENJANIN

 

2001

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA D

Rezultati

15.06.2012.

Teren 7 – 13,10

F.K. SPARTAK   : AKADEMIJA BAMBI

2

3

Teren 8 – 13,10

F.K. BOLESNIKO : F.K. VOJVODINA-

8

0

Teren 7 – 15,40

AKADEMIJA BAMBI –  : F.K. BOLESNIKOV

1

1

Teren 8 – 15,40

F.K. RABOTNIČKI – : F.K. SPARTAK

2

0

Teren 7 – 18,10

F.K. BOLESNIKOV  : F.K. RABOTNIČKI

2

3

Teren 8 – 18,10

F.K. VOJVODINA : AKADEMIJA BAMBI

1

3

16.06.2012.

Teren 7 – 11,20

F.K. RABOTNIČKI  : F.K. VOJVODINA

Teren 8 – 11,20

F.K. SPARTAK   : F.K. BOLESNIKOV

Teren 7 – 13,50

F.K. VOJVODINA : F.K. SPARTAK

Teren 8 – 13,50

AKADEMIJA BAMBI  : F.K. RABOTNIČKI

Teren 1 – 16,30

A-1 – B-2

Teren 2 – 16,30

A-2 – B-1

Teren 7 – 16,30

C-1 – D-2

Teren 8 – 16,30

C-2 – D-1

 

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2 teren 7 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1 teren 8 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.                 teren 4 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 4 – 11,0

VOJVODINA- JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.17.06.2012.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA-A

1. F.K. BORAC – BANJA LUKA

2. F.K. BISTRICA – NOVI SAD

3. F.K. RADNIČKI – SOMBOR

4. Š.F. LAVOVI – NOVI SAD

5. F.K. VOJVODINA – STARI BANOVCI

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA A

Rezultati

15.06.2012.

Teren 9 – 10,20

F.K. BISTRICA  : F.K. VOJVODINA

0

0

Teren 10 – 10,20

F.K. RADNIČKI – : Š.F. LAVOVI

3

0

Teren 9 – 15,00

F.K. VOJVODINA : F.K. RADNIČKI

0

0

Teren 10 – 15,00

F.K. BORAC : F.K. BISTRICA

0

4

Teren 12 – 17,00

F.K. RADNIČKI : F.K. BORAC

2

0

Teren 13 – 17,00

Š.F. LAVOVI  : F.K. VOJVODINA

1

0

16.06.2012.

Teren 9 – 10,20

F.K. BORAC  : Š.F. LAVOVI

Teren 10 – 10,20

F.K. BISTRICA  : F.K. RADNIČKI

Teren 9 – 13,30

Š.F. LAVOVI : F.K. BISTRICA

Teren 10 – 13,30

F.K. VOJVODINA : F.K. BORAC

Teren 9 – 15,00

A-1 : B-2

Teren 10 – 15,00

A-2 : B-1

Teren 9 – 15,40

C-1 : D-2

Teren 10 – 15,40

C-2 : D-1

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2           teren 9 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1           teren 10 – 09,00

TREĆE MESTO        17.06.2012.                 teren 11 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 10 – 11,00

 

VOJVODINA- JOMA KUP- 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA-B

1. F.K. TREPČA – KOS. MITROVICA

2. K.M.F. TVRĐAVA – NOVI SAD

3. F.K. RADNIČKI – S. MITROVICA

4. F.K. VOJVODINA RMR – NOVI SAD

5. F.K. VOJVODINA – STARA PAZOVA

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA B

Rezultati

15.06.2012.

Teren 9 – 09,40

K.M.F. TVRĐAVA  : F.K. VOJVODINA

1

0

Teren 10 – 09,40

F.K. RADNIČKI  : F.K. VOJVODINA RMR

3

0

Teren 9 – 13,40

F.K. VOJVODINA  : F.K. RADNIČKI

0

2

Teren 10 – 13,40

F.K. TREPČA  : K.M.F. TVRĐAVA

3

0

Teren 9  – 16,20

F.K. RADNIČKI : F.K. TREPČA

0

1

Teren 10 – 16,20

F.K. VOJVODINA  : F.K. VOJVODINA

0

1

16.06.2012.

Teren 9 – 09,40

F.K. TREPČA  : F.K. VOJVODINA RMR

Teren 10 – 09,40

K.M.F. TVRĐAVA  : F.K. RADNIČKI

Teren 9 – 12,50

F.K. VOJVODINA RMR : K.M.F. TVRĐAVA

Teren 10 – 12,50

F.K. VOJVODINA  : F.K. TREPČA

Teren 9 – 15,00

A-1 : B-2

Teren 10 – 15,00

A-2 : B-1

Teren 9 – 15,40

C-1 : D-2

Teren 10 – 15,40

C-2 : D-1

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2           teren 9 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1           teren 10 – 09,00

TREĆE MESTO        17.06.2012.                 teren 11 – 10,20

FINALE                    17.06.2012.                 teren 10 – 11,00

VOJVODINA- JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.17.06.2012.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA-C

1. F.K. RADNIK – PRIJEDOR

2. F.K. PETAR  PUAČA – NOVI SAD

3. F.K. SPARTAK – SUBOTICA

4. F.K. S. MIHAJLOVIĆ – NOVI SAD

5. F.K. VOJVODINA – ŠID

6. Š.F. FORCA VOJVODINA – BEOGRAD

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA C

Rezultati

15.06.2012.

Teren 9 – 09,00

F.K. RADNIK  : Š.F. FORCA VOJVODINA

5

0

Teren 10 – 09,00

F.K. PETAR  PUAČA  : F.K. VOJVODINA

2

0

Teren 11 – 09,00

F.K. SPARTAK  : F.K. S. MIHAJLOVIĆ

3

0

Teren 9 – 13,00

Š.F. FORCA VOJVODINA : F.K. S. MIHAJLOVIĆ

2

2

Teren 10 – 13,00

F.K. VOJVODINA : F.K. SPARTAK

0

3

Teren 11 – 13,00

F.K. RADNIK : F.K. PETAR  PUAČA

0

0

Teren 9 – 17,00

F.K. PETAR  PUAČA  : Š.F. FORCA VOJVODINA

1

0

Teren 10 – 17,00

F.K. SPARTAK  : F.K. RADNIK

0

1

Teren 11 – 17,00

F.K. S. MIHAJLOVIĆ  : F.K. VOJVODINA

2

0

16.06.2012.

Teren 9 – 09,00

Š.F. FORCA VOJVODINA  : F.K. VOJVODINA

Teren 10 – 09,00

F.K. RADNIK  : F.K. S. MIHAJLOVIĆ

Teren 11 – 09,00

F.K. PETAR  PUAČA : F.K. SPARTAK

Teren 9 – 12,10

F.K. SPARTAK: Š.F. FORCA VOJVODINA

Teren 10 – 12,10

F.K. S. MIHAJLOVIĆ  : F.K. PETAR  PUAČA

Teren 11 – 12,10

F.K. VOJVODINA  : F.K. RADNIK

Teren 9 – 15,00

A-1 : B-2

Teren 10 – 15,00

A-2 : B-1

Teren 9 – 15,40

C-1 : D-2

Teren 10 – 15,40

C-2 : D-1

POLUFINALE          17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2                           teren 9 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1                           teren 10 – 09,00

TREĆE MESTO           17.06.2012.                   teren 11 – 10,20

FINALE                     17.06.2012.                   teren 10 – 11,00

VOJVODINA-JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15-17.06.2012.

GODIŠTE 2002

RASPORED GRUPA-D

1. Š.F. AKADEMIJA – ŠABAC

2. F.K. INDEKS – NOVI SAD

3. F.K. SLOVEN – SUNCE – RUMA

4. F.K. BOLESNIKOV – NOVI SAD

5. AKADEMIJA BAMBI-ZRENJANIN

2002

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA D

Rezultati

15.06.2012.

Teren 11 – 09,40

F.K. INDEKS :  AKADEMIJA BAMBI-ZRENJANIN

0

2

Teren 12 – 09,40

F.K. SLOVEN – SUNCE  : F.K. BOLESNIKOV

0

2

Teren 11 – 12,20

 AKADEMIJA BAMBI-ZRENJANIN. :  F.K. SLOVEN – SUNCE

7

2

Teren 12 – 12,20

Š.F. AKADEMIJA  : F.K. INDEK

0

0

Teren 11 – 15,00

F.K. SLOVEN – SUNCE  : Š.F. AKADEMIJA

0

3

Teren 12 – 15,00

F.K. BOLESNIKOV  :  AKADEMIJA BAMBI-ZRENJANIN

1

2

16.06.2012

Teren 11 – 10,20

 Š.F. AKADEMIJA : F.K. BOLESNIKOV

Teren 12 – 10,20

F.K. INDEKS – NOVI SAD : . F.K. SLOVEN – SUNCE

Teren 11 – 13,30

F.K. BOLESNIKOV : F.K. INDEKS

Teren 12 – 13,30

AKADEMIJA BAMBI-ZRENJANIN: . Š.F. AKADEMIJA

Teren 9 – 15,00

A-1 : B-2

Teren 10 – 15,00

A-2 : B-1

Teren 9 – 15,40

C-1 : D-2

Teren 10 – 15,40

C-2 : D-1

POLUFINALE                 17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2           teren 9 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1           teren 10 – 09,00

TREĆE MESTO        17.06.2012.                 teren 11 – 10,20

FINALE                    17. 06. 2012.

VOJVODINA JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2004

RASPORED GRUPA- A

1. F.K. PETAR PUAČA – NOVI SAD

2. F.K. VOJVODINA – STARA  PAZOVA

3. Š.K. LAVOVI – NOVI SAD

4. Š.F. SLOVEN – SUNCE – RUMA

 

2004

SATNICA TURNIRA

TEREN-SATNICA

GRUPA- A

Rezultati

15.06.2012.

Teren 11 – 10,20

F.K. PETAR PUAČA  : Š.F. SLOVEN – SUNCE

2

0

Teren 12 – 10,20

F.K. VOJVODINA  : Š.K. LAVOVI

6

0

Teren 11 – 13,40

Š.F. SLOVEN – SUNCE : Š.K. LAVOVI

6

1

Teren 12 – 13,40

F.K. PETAR PUAČA  : F.K. VOJVODINA

2

0

16.06.2012

Teren 11 – 09,40

F.K. VOJVODINA : Š.F. SLOVEN – SUNCE

Teren 12 – 09,40

Š.K. LAVOVI : F.K. PETAR PUAČA

POLUFINALE           17.06.2012.

A1 – B1               teren 9 – 09,50

C1 – B2               teren 10 – 09,50

TREĆE MESTO                  17.06.2012.        teren 9 – 11,00

FINALE                             17.06.2012.        teren12 – 11,00

 

 

 

 

VOJVODINA  JOMA KUP  2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2004

RASPORED GRUPA-B

1. F.K. INDEKS – NOVI SAD

2. F.K. VOJVODINA  – STARI BANOVCI

3. F.K. VOJVODINA RMR – NOVI SAD

4. F.K. JEDINSTVO – GOSPOĐINCI

5. Š.K. FORCA VOJVODINA – BEOGRAD

 

2004

SATNICA TURNIRA

 

TEREN-SATNICA

GRUPA B

Rezultati

15.06.2012.

Teren 9 – 11,00

F.K. VOJVODINA   : Š.K. FORCA VOJVODINA

5

1

Teren 10 – 11,00

F.K. VOJVODINA RMR  : F.K. JEDINSTVO

3

0

Teren 9 – 14,20

Š.K. FORCA VOJVODINA  : F.K. VOJVODINA RMR

0

4

Teren 10 – 14,20

F.K. INDEKS  : F.K. VOJVODINA

1

0

Teren 11 – 16,20

F.K. VOJVODINA RMR  : F.K. INDEKS

0

2

Teren 12 – 16,20

F.K. JEDINSTVO  : Š.K. FORCA VOJVODINA

0

3

16.06.2012

Teren 11 – 11,00

F.K. INDEKS  : F.K. JEDINSTVO

Teren 12 – 11,00

F.K. VOJVODINA  : F.K. VOJVODINA RMR

Teren 9 – 14,10

F.K. JEDINSTVO  : F.K. VOJVODINA

Teren 10 – 14,10

Š.K. FORCA VOJVODINA : F.K. INDEKS

POLUFINALE           17.06.2012.

A1 – B1               teren 9 – 09,50

C1 – B2               teren 10 – 09,50

TREĆE MESTO                  17.06.2012.        teren 9 – 11,00

FINALE                             17.06.2012.        teren12 – 11,00

VOJVODINA JOMA KUP 2012

 

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2004

 

RASPORED GRUPA- C

 

1. F.K. BOLESNIKOV – NOVI SAD

2. F.K. RADNIČKI – S. MITROVICA

3. AKADEMIJA BAMBI – ZRENJANIN

4. F.K. MLADOST – B. PETROVAC

 

2004

SATNICA TURNIRA

 

TEREN-SATNICA

GRUPA C

Rezultati

15.06.2012.

Teren 11 – 11,00

F.K. BOLESNIKOV  : F.K. MLADOST

4

1

Teren 12 – 11,00

F.K. RADNIČKI : AKADEMIJA BAMBI

0

2

Teren 11 – 14,20

F.K. MLADOST : AKADEMIJA BAMBI

0

1

Teren 12 – 14,20

F.K. BOLESNIKOV  : F.K. RADNIČKI

1

0

16.06.2012

Teren 11 – 14,10

F.K. RADNIČKI  : F.K. MLADOST

Teren 12 – 14,10

AKADEMIJA BAMBI : F.K. BOLESNIKOV

POLUFINALE           17.06.2012.

A1 – B1               teren 9 – 09,50

C1 – B2               teren 10 – 09,50

TREĆE MESTO                  17.06.2012.        teren 9 – 11,00

FINALE                             17.06.2012.        teren12 – 11,00

 

VOJVODINA- JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2003

 

RASPORED  GRUPA-A

1. F.K. POLITEHNIKA – TEMIŠVAR

2. F.K. S. MIHAJLOVIĆ – NOVI SAD

3. F.K. BOLESNIKOV – NOVI SAD

4. F.K. VOJVODINA – LAĆARAK

 

2003

SATNICA TURNIRA

 

TEREN-SATNICA

GRUPA A

Rezultati

15.06.2012.

Teren 12 – 09,00

F.K. POLITEHNIKA : F.K. VOJVODINA

2

0

Teren 13 – 09,00

F.K. S. MIHAJLOVIĆ : F.K. BOLESNIKOV

0

6

Teren 13 – 13,00

F.K. VOJVODINA  : F.K. BOLESNIKOV

0

5

Teren 12 – 13,00

F.K. POLITEHNIKA  : F.K. S. MIHAJLOVIĆ

10

0

16.06.2012

Teren 11 – 12,50

F.K. S. MIHAJLOVIĆ : F.K. VOJVODINA

Teren 12 – 12,50

F.K. BOLESNIKOV : F.K. POLITEHNIKA

Teren 11 – 15,00

C-1 : D-2

Teren 12 – 15,00

C-2 : D-1

Teren 11 – 15,40

A-1 : B-2

Teren 12 – 15,40

A-2 : B-1

 

POLUFINALE           17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2                       teren 11 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1                       teren 12 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.        teren 12 – 10,20

FINALE                             17.06.2012.        teren 11 – 11,00

VOJVODINA JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2003

 

RASPORED GRUPA -B

1. F.K. PAOK – SOLUN

2. F.K. PETAR PUAČA – NOVI SAD

3. F.K. SLOVEN  – SUNCE – RUMA

4. F.K. VOJVODINA – STARA PAZOVA

 

2003

SATNICA TURNIRA

 

TEREN-SATNICA

GRUPA – B

Rezultati

15.06.2012.

Teren 9 – 11,40

F.K. PAOK – SOLUN : F.K. VOJVODINA

5

2

Teren 10 – 11,40

F.K. PETAR PUAČA –  : F.K. SLOVEN  – SUNCE

1

1

Teren 9 – 15,40

F.K. VOJVODINA : F.K. SLOVEN  – SUNCE

0

2

Teren 10 – 15,40

F.K. PAOK – SOLUN : F.K. PETAR PUAČA

1

0

16.06.2012

Teren 9 – 11,00

F.K. PETAR PUAČA : F.K. VOJVODINA

Teren 10 – 11,00

F.K. SLOVEN  – SUNCE  : F.K. PAOK – SOLUN

Teren 11 – 15,00

C-1 : D-2

Teren 12 – 15,00

C-2 : D-1

Teren 11 – 15,40

A-1 : B-2

Teren 12 – 15,40

A-2 : B-1

 

POLUFINALE           17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2                       teren 11 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1                       teren 12 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.        teren 12 – 10,20

FINALE                             17.06.2012.        teren 11 – 11,00

VOJVODINA-JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2003

 

RASPORED GRUPA- C

 

1. F.K. CRVENA ZVEZDA – BEOGRAD

2. F.K. INDEKS – NOVI SAD

3. F.K. SPARTAK – SUBOTICA

4. O.F.K. FUTOG – FUTOG

 

2003

SATNICA TURNIRA

 

TEREN-SATNICA

GRUPA C

Rezultati

15.06.2012.

Teren 11 – 11,40

F.K. CRVENA ZVEZDA : O.F.K. FUTOG

2

0

Teren 12 – 11,40

F.K. INDEKS  : F.K. SPARTAK

1

1

Teren 11 – 15,40

O.F.K. FUTOG  : F.K. SPARTAK

0

2

Teren 12 – 15,40

F.K. CRVENA ZVEZDA : F.K. INDEKS

1

0

16.06.2012

Teren 11 – 11,40

F.K. INDEKS  : O.F.K. FUTOG

Teren 12 – 11,40

F.K. SPARTAK  : F.K. CRVENA ZVEZDA

Teren 11 – 15,00

C-1 : D-2

Teren 12 – 15,00

C-2 : D-1

Teren 11 – 15,40

A-1 : B-2

Teren 12 – 15,40

A-2 : B-1

 

POLUFINALE           17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2                       teren 11 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1                       teren 12 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.        teren 12 – 10,20

FINALE                             17.06.2012.        teren 11 – 11,00

VOJVODINA JOMA KUP 2012

 

NOVI SAD, 15.-17.06.2012.

GODIŠTE 2003

RASPORED GRUPA- D

 

1. Š.F. UŽGOROD – UKRAJINA

2. F.K. BISTRICA – NOVI SAD

3. AKADEMIJA  BAMBI – ZRENJANIN

4. Š.F. LAVOVI – NOVI SAD

 

2003

SATNICA TURNIRA

 

TEREN-SATNICA

GRUPA D

Rezultati

15.06.2012.

Teren 9 – 12,20

Š.F. UŽGOROD : Š.F. LAVOVI

3

3

Teren 10 – 12,20

F.K. BISTRICA  : AKADEMIJA  BAMBI

0

1

Teren 9 – 17,40

Š.F. LAVOVI  : AKADEMIJA  BAMBI

0

3

Teren 10 – 17,40

Š.F. UŽGOROD : F.K. BISTRICA

1

3

16.06.2012

Teren 9 – 11,40

F.K. BISTRICA  : Š.F. LAVOVI

Teren 10 – 11,40

AKADEMIJA  BAMBI  : Š.F. UŽGOROD

Teren 11 – 15,00

C-1 : D-2

Teren 12 – 15,00

C-2 : D-1

Teren 11 – 15,40

A-1 : B-2

Teren 12 – 15,40

A-2 : B-1

 

POLUFINALE           17.06.2012.

POBEDNIK A1-B2 : C1-D2                       teren 11 – 09,00

POBEDNIK A2-B1 : C2-D1                       teren 12 – 09,00

TREĆE MESTO                  17.06.2012.        teren 12 – 10,20

FINALE                             17.06.2012.        teren 11 – 11,00