Stadion „Karađorđe“

Gledalaca :       1500

Sudija :             Milorad Mažić (Vrbas)

Strelci :             Bilbija (11 min), Škuletić (64 min iz jedanaesterca) i Deletić (90 min)

Žuti karton :     Cvijić (Vojvodina), Mikulić i Lešković (Osijek)

Vojvodina :       Žakula (Kesić), Vulićević (Cvijić), Branković (Pavlović), Trajković (Petrić), Đurić (Karan), Ađuru (Grin), Radoja (Škuletić), Moreira (Spremo), Katai (Deletić), Bilbija (Ilić), Bojović (Jao)

Osijek :            Mikulić, Vrgoč, Zubak, Lešković, Novaković, Glavaš, Zulim, Kvržić, Smoje, Miličević, Leko

Igrali su još :   Žitnjak, Ugarković, Mišić, Lukić, Pongračić i Bagić

Fudbaleri Vojvodine savladali su u međunarodnoj prijateljskoj utakmici ekipu Osijeka rezultatom 3 : 0. Novosađani su dominirali tokom svih 90 minuta i posle dužeg vremena na jednoj utakmici postigli više od jednog gola. Mogli su i koji više, ali da ne preterujemo-neka ostave nešto i za prvenstvo.
Prvu priliku za gol imao je Vladimir Branković u 5 minutu,  no  na njegovu žalost, lopta koju je „ispalio“ sa 25 metara, okrznula je prečku.
Almami Moreira je u 11. minutu sjajno centrirao sa leve strane, a Nemanja Bilbija bio brži i spretniji od štopera Osijeka i udarcem glavom poslao loptu u mrežu.
Desetak minuta kasnije u sličnoj poziciji našao se i Bojović. Ovog puta asistirao je Katai, no centarfor Vojvodine za malo je bio neprecizan.
Pred kraj poluvremena još jednom je blizu pogotka bio Bilbija ali njegov šut iskosa sa desne strane zaustavio je golman Mikulić.
Na početku drugog dela igre, trener Vignjević zamenio je svih 11 igrača i na teren poslao kompletan drugi tim.
Već u 50. minutu velika prilika za Novosađane ostala je neiskorišćena. Spremo je uposlio brzonogog Ilića koji je krenuo sam prema protivničkom golu. Mladi napadač omladinskog tima malo je zastao i dozvolio da ga protivnički igrač omete ali je ipak uspeo nekako loptu da prosledi Deletiću čiji udarac golman Osijeka zaustavlja tako što loptu izbija u korrner.
Osiječani prvi put prete u 54. minutu kada nakon kornera sa desne strane Novaković glavom šutira pravo u Kesića.
Danas vrlo raspoloženi Deletić zaslužan je za situaciju koja je prethodila jedanaestercu. Iskoristio je poigravanje odbrane gostiju, oduzeo im loptu na ivici šesnaesterca i odmah uposlio Jaoa kojeg golman Mikulić ruši u prilici za gol što je internacionalac Mažić okarakterisao kao prekršaj za nastrožu kaznu. Siguran realizator jedanaesterca bio je Škuletić koji se nakon postignutog gola nesportski poneo prema publici što je izazvalo opravdano negodovanje na tribinama.
73. minut, Georgije Ilić je zakasnio za delić sekunde da realizuje odličan centaršut Deletića. Osiječani nešto kasnije uzvraćaju preko rezerviste Mišića koji je ušao u kazneni prostor, šutirao  iskosa sa leve strane ali preko gola. Desetak sekundi kasnije, u brzoj kontri Jao „izbacuje“ Deletića ali Mikulić fantastičnom reakcijom štiti svoju mrežu. Poslednju priliku za Osijek propustio je Pogarčić koji iz neposredne blizine šutira pored leve stative.
Rezervni golman gostiju Borna Žitnjak (stariji pamte njegovog oca Miroslava kao sjajnog golmana) nije među stativama proveo ni pun minut, a lopta se našla u njegovoj mreži. Jedan od najzapaženijih u redovima Voše, Miloš Deletić izborio se za loptu na dvadesetak metara od protivničkog gola, krenuo u solo prodor koji je završio efektnim pogotkom za konačnih Vojvodina-Osijek 3 : 0.

Nekadašnji „ljuti“ rivali iz vremena zajedničke države ponovo su se, nakon 21 godine susreli na sportskom polju. I to je sigurno najveći dobitak ove utakmice bez rezultatske važnosti i imperativa pobede. Verujemo da i druga strana deli naše mišljenje, a svoj optimizam po tom pitanju potkrepljuje širok slavonski osmeh legende osiječkog fudbala Ivice Grnje poznatog pod nadimkom „Struja“ i reči : „Ala volim što sam konačno ovde došao…Gde je Dragoljub Bekvalac ?“
Rame uz njemu je i pomoćni trener „bijelo-plavih“  Goran Popović koji tvdi da je u dresu Voše proveo dve nezaboravne godine.