Sudija :           Boško Jovanetić (Užice)

Strelci :           Škuletić (73. min) i M.Živković (autogol u 88 .min) za Vojvodinu, Kojić (76. min) za Partizan

Žuti karton :    Škuletić, Vulićević i Kaluđerović (Vojvodina), Volkov, Obradović i  Stanković (Partizan)

Vojvodina :     Delač, Vulićević, Leković, Trajković, Vuković, Poletanović, Radoja, Alivodić, Vranješ (od 89. min Tumbasević), Vukčević (od 59 min Gaćinović), Škuletić (od 83. min Kaluđerović)

Partizan :      Stojković, M. Živković, Volkov, Stanković, Obradović, Gulan (Luka), Marković, Jojić, Ilić (Fofana), A. Živković (Brašanac), Kojić

Ovo je bio pravi derbi !!!
Uprkos lošim vremenskim uslovima i jakoj kiši koja je padala tokom celog toka utakmice, fudbaleri Vojvodine i Partizana odigrali su jednu sjajnu utakmicu. Posebno se to odnosi na domaćina koji je posle izvanredne igre u drugom poluvremenu na pleća položio šestostrukog prvaka države.
Prvo poluvreme nije obećavalo ono što se kasnije dešavalo na terenu. Obe ekipe su počele oprezno i rezervisano respektujući rivala. Vojvodina je imala prividnu terensku inicijativu ali nije za 45 minuta stvorila izgledniju priliku za gol dok su „crno-beli“ u drugom delu  poluvremena propustili 2-3 sjane šanse za gol.
Tek u 13. minutu pokušao je bivši igrač Partizana Simon Vukčević udarcem sa distance ali je bio neprecizan.. Uzvratio je Partizan u 24. minutu preko Kojića čiji je oštar i precizan udarac sa 25 metara Delač odbranio. Delač se u 32. minutu okliznuo i pružio priliku Jojiću da gađa prazan gol, međutim vezista Partizana bio je neprecizan i poslao loptu preko gola.
Najveću šansu za vođstvo gosti su propustili u 39. minutu kada je nakon kornera Gulana, štoper Stanković šutirao glavom i pogodio stativu.

Drugo poluvreme igrala je samo jedna ekipa-Vojvodina. Već u 46. minutu posle kornera Vranješa Vuković je poslao loptu za malo pored gola.U 57. minutu ponovo je akter bio Trajković, a korner je izveo Poletanović. Vošin štoper je opet bio najviši, dobro uputio udarac ali je lopta umesto u mrežu pogodila Stojkovića u grudi. Još bolju šansu za vođstvo imao je Alivodić u 65. minutu. Desnokrilni napadač „crveno-belih“ fintom se na ivici šesnaesterca oslobodio svog čuvara, gađao levi ugao ali je Stojković maestralnom odbranom izbio loptu u korner.
U tom periodu Vojvodina je prosto mlela svog rivala ne dozvoljavajući mu praktično ni da pređe svoju polovinu.
Konačno u 73. minutu stadion je eksplodirao. Vranješ je izveo jedan od bezbrojnih kornera, a Petar Škuletić kao nekada Horst Hrubeš nadvisio svoje čuvare i udarcem glavom poslao loptu iza Stojkovićevih leđa.
Vođstvo Vojvodine trajalo je svega 3 minuta. U jednom od retkih napada Partizana, lopte se na ivici kaznenog prostora dokopao Kojić i preciznim udarcem pogodio desni donji ugao. Igrači Vojvodine nisu se zbunili i nastavili su sa uraganskim napadima ka golu protivnika. Iz jedne brze akcije dva minuta pre kraja došli su do drugog gola koji im je obezbedio pobedu i tri velika boda. Enver Alivodić se stuštio po desnoj strani, uputio „bežeći“ centaršut poluvisoko na oko 7-8 metara od Stojkovića. Na loptu je nespretno natrčao mladi bek Živković i grudima je ubacio u svoju mrežu.
Minut pre kraja Saša Marković je sa 25 metara pogodio prečku.
Kod domaćina svi igrači zaslužuju pohvale za borbenost, visoki moral i disciplinu u igri. Treba istaći odličnog Petra Škuletića koji je bio nerešiva enigma za Stankovića i posebno sporog Obradovića.
Utakmicu je bez greške sudio Boško Jovanetić iz Užica.