Фудбалери Војводине поражени су од екипе Бечеја резултатом 0:1 (0:1), у пријатељском мечу одиграном у Ветернику.

Пред око 150 гледалаца у ФЦ „Вујадин Бошков“, стрелац јединог гола на утакмици био је Зличић у 28. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Тороман (од 75. Дражић) – Лазаревић, Ђ. Ђурић (од 35. Нијемчевић), Васиљевић (од 14. Иван, од 44. Пантић), Вучић (од 30. Д. Ђурић) – Топић, Филиповић – Мартинкевич, Зукић, Нешковић – Гемовић.

Бечеј: Војводић (од 60. Дринчић) – Воргучин (од 60. Ћулум), Миленковић (од 60. Петровић), Остојић (од 60. Јелић), Савин (од 60. Марјановић) – Дабижљевић (од 60. Пилиповић), Милијашевић (од 60. Адамек), С. Илић (од 60. Зовић), П. Илић (од 60. Васић) – Зличић (од 60. Адис), Кобиљски (од 60. Ердељан).

У првом полувремену, Бечеј се показао као нешто опаснији противник, пошто је у четири-пет наврата успео солидно да запрети голману Тороману, а једну такву ситуацију, која се збила у 28. минуту, успео је да претвори у погодак. Воргучин је успео да одузме лопту Вучићу и пошаље је у празан простор ка Зличићу, који је био сигуран пред голом и тако довео свој тим у вођство.

На другој страни, Војводина је имала прилике преко Нешковића, када је лопта закачила окрзнула стативу, односно Гемовића, чији шут такође није резултирао поготком. У 35. минуту, услед другог жутог картона, игру је морао да напусти Ђурић, али је, уз договор између два тима, уместо њега на терен ушао Нијемчевић.

У другом делу меча, црвено-бели су прву прилику имали у 68. минуту, када је Мартинкевич шутирао из близине, али је Дринчић одбранио. Само два минута касније, поново су гости били у шанси, након што је Адис дошао до лопте испред Пантића и шутирао са седам-осам метара искоса, али је Тороман успео да одбрани.

На нову прилику, екипа из Бечеја је чекала до 78. минута, када је Ердељан добро шутирао, голман Дражић успео да захвати лопту, а она се потом од стативе одбила у поље, након чега ју је испуцао Лазаревић. Свега три минута касније, после центаршута из слободног ударца, у прилици се нашао и Јелић, али је лопта, након његовог ударца главом, отишла неколико центиметара поред стативе.

У самом финишу утакмице, тачније у 84. минуту, шансу да изједначи резултат је имао Нешковић, али је са само пет метара искоса шутирао преко пречке противничког гола, док је, након ударца Зукића са око 20 метара, лопта отишла поред стативе. До краја сусрета, ни пред једним голом више није било прилика, па је утакмица завршена победом гостујућег тима.