Фудбалери Војводине поражени су од екипе Пролетера резултатом 0:1 (0:0), у првом колу плеј-офа Супер лиге Србије.

Пред око 500 гледалаца на „Карађорђу“, стрелац јединог гола на мечу био је Човић у 70. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Роцков – Граовац, Веселиновић, Саничанин, Деветак – Митошевић, Зломислић (од 71. Милојевић) – Нешковић, Ђурић (од 78. Гојков), Зукић (од 74. Гајић) – Матић.

Пролетер: Елесин – Ламбулић, Човић, Чоловић (од 66. Новаковић), Ћуковић – Бемпах, Танасин, Стаменић (од 78. Пинро), Јаблан – Вујаклија, Илић (од 66. Јокић).

Од самог почетка утакмице, играло се врло агресивно и отворено на обе стране, пошто су оба тима показивала жељу да затресу мрежу противника и први дођу у вођство. Међутим, на прву прилику чекало се све до 42. минута, а имали су је фудбалери Војводине. После корнера за црвено-беле, лопта је пала у шеснаестерац Пролетера, а до ње је дошао Зукић и шутирао са седам-осам метара искоса. Ипак, на путу ка мрежи, лопта је погодила неког од фудбалера гостију и завршила ван оквира гола.

У другом полувремену, Воша је заиграла још ангажованије, па је нову сјајну шансу имала у 58. минуту. Тада се Нешковић на левој страни дриблингом сјајно ослободио свог чувара и центрирао, а Матић је упутио ударац главом са свега један-два метра удаљености од гола, али је лопта погодила спољни део мреже. Одмах у наредном минуту, добар шут са око 20 метара је упутио Митошевић, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе.

На другој страни, Пролетер је практично из свог првог опаснијег напад дошао до поготка и то у 70. минуту утакмице. На средини терена, Бемпах је одузео лопту Зломислићу и додао је до Човића, који је кренуо напред и потом шутирао са око 20 метара, пославши лопту под пречку гола Роцкова.

Већ у 75. минуту, Војводина је могла да изједначи. Након корнера који је извео Милојевић, ударац главом је упутио Граовац, али је голман Елесин одлично реаговао и спречио погодак. Испоставило се да је то уједно била и последња шанса црвено-белих да дођу до једног бода у овом мечу, пошто у преосталих петнаестак минута више није било прилика за погодак. Остало је 0:1, па је Пролетер тако забележио своју прву победу у такмичарским мечевима против Војводине.