FC „Vujadin Boškov“
Gledalaca : 200
Sudija : Ilija Brdar (Irig)
Strelci : Jao (38 i 79 min) i Branković (67 min)
Vojvodina : Supić, Smiljanić, Nastić (Branković), Karan, Milović (Jokić), Radoja, Grin, Škuletić (Bojović), Deletić, Šušnjar, Jao
Sloga : Joegić, Suvajdžić, Radovanović, Kovačević, Stanojev, Slijepčević, Marković, Grahovac, Samardžić, Zukić, Silađi
Igrali su još : Vasiljević, Ekmečić, Štef, Dragoljević, Jocić, Samković, Mijailović, Simović, Guberinić, Zečević, Bajić, Tošić
Kombinovani sastav Vojvodine savladao je srpskoligaša Slogu iz Temerina u prijateljskoj utakmici odigranoj pred dvestotinak gledalaca u FC „Vujadin Boškov“, rezultatom 3 : 0.
Ovaj susret, po rečima pomoćnog trenera Spasoja Jelačića, poslužio je stručno m štabu „crveno-belih“ da istestira nekolicinu kandidata za revanš susret drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope koji se igra u četvrtak u Litvaniji.
Ako izuzmemo nekoliko pokušaja Škuletića sa distance, tokom prvih 45 minuta viđena je izjednačena igra bez nekih izglednijih prilika i sa jedne i sa druge strane.
Vodeći pogodak pao je nakon kornera. Seržinjo Grin i Petar Škuletić su odigrali dupli pas, a dobro odloženu loptu iz prve je zahvatio Antvi Jao i neodbranjivim udarcem poslao u levi donji ugao.
Iako je trener gostiju Mirko Babić u drugom poluvremenu promenio kompletnu postavu, gosti su se pokazali kao dobro ukomponovana ekipa koja zna da igra fudbal. Temerinci nisu ni jednom ozbiljnije zapretili Supiću ali je vidljivo da će Sloga igrati važnu ulogu u narednom prvenstvu Srpske lige, grupa Vojvodina.
Fantastičnim udarcem sa 25 metara u 67 minutu, Branković je „skinuo paučinu“ iz gornjeg levog ugla Sloge. Asistent je bio Grin koji je servirao loptu levom beku Vojvodine iz slobodnog udarca.
U 79 minutu ponovo je u glavnoj ulozi bio holandski internacionalac. Dugom loptom sa golom je „spojio“ brzonogog Jaoa kome je jedino preostalo da lagano pošalje loptu pored bespomoćnog golmana u mrežu.
U timu Vojvodine nije bilo slabog mesta, a pored dvostrukog strelca Jao Antvija najviše su se istakli Grin i Radoja.