Sudija :         Robert Kiš-Čepegi (Novi Sad)

Strelci :         Luković (23. min) za Vojvodinu, a Milić (39. min) za Spartak

Vojvodina :    Jovanić (Žakula), Nikolić (Vukaljević), Puškarić (Popara), Pankov, M. Novaković (Đurić), Tumbasević (Makarić), Poletanović, Luković (Sekulić), Alivodić (Velemir), Stojanović (Ćurko), S. Novaković (Klikovac)

Spartak :      Janošević, Dukić, Milošević, Radović, Antonić, Kovačević, Torbica, Maksimović, Plavšić, Milić, Mrkela

Igrali su još : Mirković, Farkaš, Lukić, Georgijević, Janković, Mezei i Balabanović

Koristeći pauzu u prvenstvu zbog obaveza nacionalnih selekcija, fudbaleri Vojvodine i Spartaka odigrali su drugi međusobni susret u poslednjih dvadesetak dana. Za razliku od prethodnog, prvenstvenog,  kada je Voša slavila rezultatom 5 : 2, današnja prijateljska utakmica okončana je miroljubivo,  1 : 1.

Novosađani su tokom većeg dela susreta imali više od igre, ali ni „plavi golubovi“ nisu bili bezopasni ni naivni. Slobodan Novaković je u uvodnim minutima utakmice dva puta pokušao da iznenadi Janoševića udarcima sa distance, ali je prvi put bio neprecizan, a drugi put je golman Spartaka dobro intervenisao i skrenuo loptu u korner. Subotičani su se nakon dvadesetak minuta oslobodili pritiska i u tom periodu, najiskusniji igrač Spartaka, Vladimir Torbica, dobro je „zagrejao“ dlanove Jovanića. Kapiten Spartaka je u svom prepoznatljivom stilu šutirao sa 18 metara, ali ga je njegov nekadašnji saigrač  pročitao i zaustavio loptu koja je išla ka desnom donjem uglu.
Trener Marić odlično je iskoristio brzinske i tehničke karakteristike svojih igrača, pa su kontranapadi, od početka sezone, postali neka vrsta „zaštitnog znaka“ Vojvodine. „Crveno-beli“ su to demonstrirali u 23. minutu kada su, nakon kornera pred svojim golom, oduzeli loptu rivalima i za nekoliko sekundi stigli nadomak Janoševića. Luković je sam sebi stvorio prostor za udarac, snažno raspalio po lopti sa ivice šesnaesterca, a ona je ispod ruku golmana Spartaka, završila u mreži.
U finišu prvog dela utakmice, uzvratili su istom merom i gosti. Omaleni Plavšić je odlično poveo kontru po sredini terena, vešto gurnuo loptu između poslednje linije odbrane Vojvodine svom centarforu Miliću koji se našao oči u oči sa Jovanićem i lako ga savladao.
U drugom poluvremenu nije viđen više ni jedan gol, ali je bilo šansi, naročito na strani domaćina. Mladi napadač, Saša Ćurko, koji je zamenio Stojanovića, mogao je u tri navrata da zatrese mrežu, a po jednu šansu imali su Novaković i Pankov. Sa druge strane, poslovično opasan je bio Nemanja Milić koji je sredinom drugog poluvremena dobro šutirao sa poludistance, ali je Žakula bio na visini zadatka.