Фудбалери Војводине победили су екипу Триглава резултатом 2:3 (0:0), у пријатељском мечу одиграном у Кршком.

Пред око 30 гледалаца на стадиону „Матија Губец“, стрелци за Вошу били су Зукић у 65. и Нешковић у 72. и 85, док су голове за Словенце постигли Петриц у 82. и Идризи у 88. минуту.

На овом мечу, екипе су наступиле у саставима:

Триглав: Чадеж (од 51. Алагић) – Криезиу, Чесен, Млакар (од 63. Петриц), Шаља – Тијанић, Рогељ, Мајцен (од 70. Идризи), Мартељ – Херић, Алиага.

Војводина: Роцков (од 46. Симић) – Стојковић (од 46. Лазаревић), Веселиновић (од 46. Ђурић), Саничанин, Деветак (од 46. Вучић) – Дринчић, Милојевић – Ђуричин (од 46. Кокир), Бојић, Човић (од 24. Зукић) – Матић (од 46. Нешковић).

Војводина је била доста бољи тим на терену и створила је више изгледних шанси, али је, услед две несмотрености у финишу, саму завршницу меча учинила неизвесном.

Већ у четвртом минуту, грешку једног противничког фудбалера искористио је Човић и одиграо пас до Бојића, који је из изгледне позиције шутирао преко гола. У 18. минуту, слободан ударац са око 20 метара извео је Дринчић, али је и овога пута лопта отишла неколико центиметара поред стативе. Воша је нову добру прилику створила у 27. минуту и то након центаршута Зукића, када је волеј ударац са десетак метара упутио Ђуричин, али је лопта отишла преко пречке.

У другом полувремену, поново је Војводина прва припретила, пошто је већ у 47. минуту по левој страни добро прошао Кокир и одиграо повратни пас до Дринчића, који је шутирао са око 20 метара, али је и овога пута био непрецизан.

Само пет минута касније, прву шансу на мечу имали су и фудбалери Триглава и то после доброг продора и проигравања Тијанића до Млакара, који је шутирао са око 12-13 метара, али је одлично одбранио голман Симић. Већ у 56. минуту, поново је Војводина била у прилици. На средини терена, лопту је одузео Дринчић и додао је до Бојића, али је он шутирао право у голмана Алагића.

Међутим, у 65. минуту, „стара дама“ је дошла до предности. Бојић се изборио за лопту и сјајно проиграо Зукића, који је изашао сам испред Алагића и рутински га савладао, а само седам минута касније, већ је било 0:2 за Војводину.

Овога пута, Зукић је добро прошао по левој страни и одиграо перфектан пас у петерац, где је на лопту натрчао Нешковић и шутем из прве повисио предност свог тима. Међутим, у 82. минуту, Триглав је смањио резултат.

На средини терена, Дринчић је практично додао лопту једном противничком играчу и тако отворио контру, коју је повукао Тијанић и потом проиграо Петрица, а он је шутем са десетак метара смањио заостатак своје екипе.

Ипак, само три минута касније, у једном дуелу са противником, за лопту се изборио Бојић и додао је до Зукића, који је поново асистирао Нешковићу, а он је са око 11-12 метара постигао свој други гол на овој утакмици.

Коначан резулат меча постављен је у 88. минуту, када је поново Тијанић одиграо добар пас до свог саиграча, у овом случају Идризија, који је са седам-осам метара само ублажио пораз свог тима.