Фудбалери Војводине победили су екипу Партизана резултатом 1:0 (1:0), у дербију последњег кола Супер лиге Србије.

Пред око 5.500 гледалаца на „Карађорђу“, стрелац јединог гола на мечу је био Човић у 14. минуту (п).

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Симић – Андрић, Бралић, Саничанин, Ђорђевић – Дринчић, Стојковић – Вукадиновић (од 90. Нешковић), Човић (од 46. Зукић), Бојић (од 83. Гемовић) – Мркаић (од 69. Деветак).

Партизан: Поповић – Смиљанић, Вујачић, Витас, Брежанчић – Л. Павловић (од 87. Станојловић), Здјелар (од 46. Натхо) – Стевановић (од 64. Сума), Ивановић, Марковић (од 76. Штулић) – Матић.

Прва прилика на утакмици је виђена у 13. минуту и то након што је досуђен пенал за Војводину. После ударца Бојића са десне стране, у дуелу за лопту били су Вукадиновић и Марковић, а судија Милош Ђорђић је проценио да је у питању био прекршај за најстрожу казну. Сигуран извођач пенала је био Човић, који је тако довео свој тим у вођство.

На другој страни, Партизан је узвратио у 30. минуту, када је, са око 25 метара, одлично шутирао Ивановић, али је сјајно одбранио Симић. Само минут касније, гости су имали још једну одличну прилику, када је, након корнера, ударац главом упутио Матић, али је још једном сјајно одбранио Симић.

У 34. минуту, слободан ударац за Војводину са око 20 метара искоса је извео Дринчић, али је лопта прошла неколико центиметара поред стативе. То је уједно било све од шанси у првом полувремену.

У другом делу меча, игра се одвијала углавном на средини терена, без изразитих прилика за гол. Партизан је више нападао, док је Војводина углавном у контранападима покушавала да удвостручи вођство. Међутим, нових голова није било, па је победа у дербију припала црвено-белима.