Фудбалери Војводине победили су екипу Инђије резултатом 1:0 (1:0), у 14. колу Супер лиге Србије.

Пред око 500 гледалаца на „Карађорђу“, стрелац јединог гола на мечу је био Николић у 17. минуту (п).

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Роцков – Стојковић, Ђурић, Петковић, Вучић – Дринчић, Ђуришић (од 46. Зукић) – Ђуричин (од 46. Кокир), Бојић, Нешковић – Николић (од 69. Матић).

Инђија: Прековић – Димитријевић, Јовановић (од 57. Б. Илић), Димитров (од 71. Босанчић), М. Илић – Бастајић (од 65. Милосављев), М. Јањић, Рогач, В. Јањић – Јосовић, Видић.

Прва прилика на мечу је виђена у петом минуту, када је Димитров извео слободан ударац за Инђију са око 18 метара, а лопта прошла неколико центиметара поред стативе гола Војводине. Већ у 10. минуту, гости су имали нову одличну прилику и то након што је поново Димитров повукао лопту, ушао у шеснаестерац и потом је додао до Бастајића, који је шутирао са око 11-12 метара, али је Роцков сјајно одбранио.

На другој страни, Војводина је узвратила у 17. минуту. Нешковић је лепо проиграо Бојића, кога је, у ситуацији када је избио сам испред голмана, с леђа одгурнуо Милан Јањић, а судија Лазар Лукић је досудио пенал за црвено-беле и показао црвени картон фудбалеру који је направио прекршај. Сигуран извођач једанаестерца је био Николић, који је тако довео свој тим у вођство.

Само шест минута касније, Воша је могла да удвостручи своју предност, али је лопта, након ударца Стојковића са двадесетак метара искоса, прошла неколико центиметара поред стативе.

У 41. минуту, због транспарента посвећеног председнику ФСС Славиши Кокези окаченог на северној трибини стадиона, судија Лазар Лукић је одлучио да привремено прекине утакмицу, па су се играчи два тима повукли у свлачионице. Међутим, након 15 минута, они су се вратили на терен, те је утакмица настављена.

У другом полувремену, Инђија је први добар напад извела у 52. минуту, када је Василије Јањић прошао поред Стојковића и шутирао са око седам метара искоса, али је Роцков одбранио. На другој страни, 10 минута касније је узвратио Николић ударцем са око 25 метара, али је лопта прошла поред стативе гола Инђије.

На нову шансу, чекало се до 77. минута, када је Зукић упутио ударац са десетак метара, а Прековић одлично одбранио. До краја утакмице, Инђија је покушавала да стигне до поготка и тако избегне пораз на овом мечу, али је мрежа Роцкова остала нетакнута, па су црвено-бели забележили нову првенствену победу.