Фудбалери Војводине поражени су од екипе Радничког резултатом 0:1 (0:0), у 23. колу Супер лиге Србије.

Пред око 500 гледалаца на „Карађорђу“, стрелац јединог гола на мечу био је Панков у 47. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Роцков – Лазаревић, Граовац, Саничанин, Деветак – Митошевић (од 63. Милојевић), Ђурић – Гојков, Ђуричин (од 71. Срећковић), Нешковић (од 56. Коне) – Матић.

Раднички: Ристић – Ђорђевић, Панков, Тодоровски, Бондаренко – Црномарковић, Хаскић (од 87. Никодијевић), Грбић, Дринчић – Ранђеловић (од 75. Петровић), Којашевић (од 63. Нома).

У првом полувремену није виђена ниједна шанса пред било чијим голом. Играло се веома оштро и борбено на обе стране, али су прилике изостале. Фудбалерима Војводине је у две-три ситуације недостајао бољи завршни пас, док су гости у неколико наврата покушали шутевима из даљине, али су они завршавали ван оквира гола или их је одбранио голман Роцков.

Међутим, већ у другом минуту наставка меча, Раднички је повео. Којашевић је са леве стране упутио оштар пас у петерац, где је добро реаговао Панков и спровео лопту у мрежу.

Након тога, утакмица је поново ушла у сличан ритам као у првом полувремену, односно поново ниједна од екипа није успевала озбиљније да угрози противнички гол. Како се меч ближио крају, Војводина је све више и више имала лопту у свом поседу и пренела тежиште игре на половину ривала, али су гости врло успешно заустављали све њене нападе. У 89. минуту, Воша је била можда и најближа поготку преко Саничанина, али је лопта, након његовог ударца са десетак метара, отишла неколико центиметара поред стативе.

Резултат је остао 0:1, па је Раднички тако забележио нову победу у овом првенству.