Фудбалери Војводине поражени су од екипе Вождовца резултатом 1:2 (0:0), у деветом колу Супер лиге Србије.

Пред око 4.000 гледалаца на „Карађорђу“, стрелац за Вошу био је Николић у 67. (п), док су голове за госте постигли Станисављевић у 62. и Николић у 64. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Роцков – Стојковић, Веселиновић, Саничанин, Деветак – Дринчић, Гемовић (од 64. Кокир), Винсент (од 59. Ђуричин), Бојић – Матић (од 58. Зукић), Николић.

Вождовац: Илић – Цветковић, Стојчев (од 91. Пуртић), Нишић, Ласикас – Станисављевић, Девић (од 67. Красић), Микић, Јевтић (од 58. Гјоргијевски) – Николић, Хајдин.

Војводина је од почетка утакмице преузела иницијативу и имала већи посед лопте, али је прву озбиљну прилику створила тек у 28. минуту, када је Бојић у шеснаестерцу одлично проиграо Матића, а он шутирао са десетак метара искоса, али је лопта отишла неколико центиметара поред стативе.

Црвено-бели су и након тога наставили са нападима, али у 62. минуту, Вождовац је повео. Станисављевић је прихватио лопту на десној страни, ушао у шеснаестерац и потом сјајним ударцем са петнаестак метара искоса послао лопту у рашље гола Војводине.

Само два минута касније, већ је било 0:2 за госте. Овога пута, фантастичан ударац са око 25 метара упутио је Николић и лопта је још једном завршила у рашљама гола Воше.

Међутим, Војводина је брзо смањила резултат, пошто је у 66. минуту Кокир прихватио лопту у шеснаестерцу Вождовца, кренуо у дриблинг и потом био оборен од стране једног фудбалера гостију, а судија Александар Живковић досудио је пенал за црвено-беле. Сигуран извођач најстроже казне је био Николић, који је тако вратио неизвесност у утакмицу.

До краја утакмице, игра се одвијала претежно на половини Вождовца, али фудбалери Војводине су тешко успевали да дођу до праве шансе пред голом. Београђани су се успешно одбранили и тако освојили три бода на овом мечу.