Фудбалери Војводине играли су нерешено 1:1 (1:1) против екипе Црвене звезде из Новог Сада, у пријатељском мечу одиграном у Ветернику.

Пред око 100 гледалаца у ФЦ „Вујадин Бошков“, стрелац за Вошу био је Срећковић у 24, док је гол за госте постигао Кисин у 34. минуту.

Екипе су наступиле у саставима:

Војводина: Симић (од 61. Тороман) – Живковић, Веселиновић, Јеличић, Јаковљевић – Зломислић, Топић – Срећковић (од 46. Коне), Месаровић, Зукић – Гајић.

Црвена звезда: Гравичанин (од 61. Лапчић) – Пронек, Станковић, Костић, Митровић – Јовишић (од 53. Милетић), Бељански (од 79. Видаковић), Шаренац, Кисин (од 65. Бошковић) – Милић, Матић (од 65. Давидовић).

Већ у 15. минуту, Војводина је на терену остала без Александра Месаровића и то услед црвеног картона. Наиме, на њега је најпре грубо стартовао фудбалер гостију Шаренац, због чега му је Месаровић оштро вербално одговорио, а судија Драган Арсић обојици показао по жути картон. Међутим, с обзиром на то да је Месаровић и након тога наставио да се обраћа Шаренцу, добио је и други жути, односно црвени картон. Ипак, у договору између два тима, Војводина је могла да уведе замену, па је, након осам минута загревања, на терен ушао Игнић.

У 24. минуту, Војводина је дошла у вођство. Слободан ударац за црвено-беле са око 22-23 метра од гола извео је Срећковић, пребацио живи зид и савладао голмана Гравичанина.

Међутим, предност Воше трајала је само 10 минута, пошто је из једне наизглед безазлене ситуације Кисин успео да савлада Симића и тако поравна резултат.

Од тог момента, прилике пред било чијим голом нису виђене све до 58. минута. Тада је Гајић главом одложио лопту до Конеа, на кога је у шеснаестерцу Црвене звезде стартовао Митровић, па је судија Драган Арсић досудио најстрожу казну за Војводину. Пенал је извео Гајић и шутирао у доњи десни угао, али је голман Гравичанин одличном парадом спречио погодак.

У 67. минуту, гости су могли да узврате из слободног ударца који је извео Милић, али је Тороман добро реаговао и спречио лопту да уђе у мрежу. Само два минута касније, Милић је извео нови слободан ударац, али је овога пута центрирао, а у петерцу Бељански шутирао из прве. Ипак, лопта је прошла неколико центиметара ван оквира Вошиног гола.

Црвена звезда је близу поготка била и у 76. минуту, када је Пронек центрирао са десне стране, а лопта погодила стативу гола Војводине.  У преосталих петнаестак минута, игра се одвијала углавном на средини терена, без прилика за гол, па је тако утакмица завршена ремијем.