Фудбалери Војводине поражени су од екипе Борца из Боботе резултатом 2:1 (0:1), у пријатељском мечу одиграном поводом обележавања 90 година постојања овог клуба.

Пред око 400 гледалаца, стрелац за Вошу био је Нешковић у 22, док су голове за домаћина постигли Грубишић у 48. и Миловановић у 55. минуту.

У утакмици у којој је свако полувреме трајало по 30 минута, екипе су наступиле у саставима:

Борац: Решета – Доган, Шљокић, Бјелајац, Русмировић – Пауновић, Ајдуковић, Т. Јањичек, Грубишић – Дорић, С. Јањичек. Са клупе, у игру су ушли Поповић, Шормаз, Ујвари, Малецки, Тодоровић, Миловановић и Ковачевић.

Војводина: Тороман – Лазаревић, Ђ. Ђурић, Петковић, Вучић – Филиповић, Топић – Нешковић, Зукић, Кокир – Д. Ђурић. Са клупе, у игру су ушли Пантић, Иван, Станић, Дражић и Батос.

Прва прилика на утакмици је виђена у осмом минуту, када је Зукић извео слободан ударац, а голман Решета одбранио, а недуго потом је шутирао и Нешковић, али је лопта отишла преко гола. На другој страни, Борац је узвратио у 18. минуту, када је шутирао Пауновић, а лопта погодила стативу.

У 22. минуту, Војводина је дошла до вођства и то тако што је центрирао Петковић, а до лопте дошао Нешковић и успео да је смести у мрежу.

Само три минута касније, у стрелце је могао да се упише и Зукић, али је након лепог дриблинга шутирао поред стативе. Почетком другог полувремена, по левој страни је добро прошао Лазаревић и центрирао, а један од играча Борца је буквално са гол-линије успео да избије лопту.

Аплаузе око 400 гледалаца у Боботи у 40. минуту је измамио Ковачевић, који је са преко 35 метара погодио пречку, што је био увод у 48. минут, када је, на асистенцију управо Ковачевића, изједначење домаћем тиму донео Грубишић.

Војводина је могла да узврати само четири минута касније, када се створила гужва у шеснаестерцу Борца и потом је ударац упутио Топић, али је неко од дефанзиваца домаћина са два метра избио лопту у поље.

Коначно, у 55. минуту, фудбалер домаћих Ујвари је шутирао са око 17 метара, а лопту је на путу ка голу само закачио Миловановић, довољно да јој промени путању и тако постигне победоносни гол за свој тим.