Tokom proteklog vikenda, četiri mlađe takmičarske selekcije FK Vojvodina igrale su mečeve u svojim uzrasnim ligama. Na teren nisu izlazili jedino omladinci, čija je utakmica 11. kola Omladinske lige Srbije protiv Mladosti zakazana za 19. oktobar.

Omladinska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – Omladinac (Novi Banovci) 1:1

Mlađi omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (0:0) protiv ekipe Omladinca iz Novih Banovaca, u osmom kolu Omladinske lige Vojvodine. Strelac jedinog gola za Vošu bio je Pavić u 70. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Bogunović, Đerić, Ćirković, Batos, Blagojević, Obradović, Rajak, Kokanović, Martinkevič, Pantić i Mugoša. Sa klupe, u igru je ušao Pavić. U narednom kolu, mlađi omladinci Vojvodine gostovaće ekipi Inđije.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Radnički (Niš) 2:0

U 10. kolu Kadetske lige Srbije, kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog iz Niša rezultatom 2:0 (0:0). Strelac za Vošu bio je Pavlica u 47. i 79. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Vidaković, Luković, Milanov, Gavranović, Trifunović, Milisavljević, Jelenković, Torbica, Pavlica, Kabić i Stanojević. Sa klupe, u igru su ušli Čeman, Abramušić, Đorđievski, Isakovski i Tedić. U narednom kolu, 12. oktobra, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Mačve u Šapcu.

Kadetska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – Omladinac (Novi Banovci) 9:1

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Omladinca iz Novih Banovaca rezultatom 9:1 (4:1), u osmom kolu Kadetske lige Vojvodine. Strelci za Vošu bili su Popović u šestom i 50, Erić u 17, Abadžija u 42, 55, 60. i 70, Drobnjak u 44. i Ivanović u 64. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Živković, Durmiši, Drobnjak, Popović, Abadžija, Prolić, Ivanović, Gagić, Apostolović, Erić i Vasić. Sa klupe, u igru su ušli Zeljković, Letić, Perišić i Nikolić. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Inđije.

Pionirska liga Vojvodine (grupa Jug): Indeks – Vojvodina 0:12

U sedmom kolu Pionirske lige Vojvodine, pioniri Vojvodine pobedili su ekipu Indeksa rezultatom 0:12.