Током протеклог викенда, четири млађе такмичарске селекције Војводине наступиле су у својим узрасним лигама, при чему су оствариле заједнички учинак од три победе и једног ремија. Нерешено су играли само омладинци и то против Црвене звезде, док су кадети истог ривала успели да савладају. Убедљиву победу од чак 13:0 остварили су и млађи омладинци, који су били бољи од екипе Динама из Панчева.

Омладинска лига Србије: Војводина – Црвена звезда 1:1

Омладинци Војводине играли су нерешено 1:1 (1:0) против екипе Црвене звезде, у седмом колу Омладинске лиге Србије. Стрелац за Вошу био је Новевски у 13. минуту (п). Црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Мирић, Луковић, Јеленковић, Благојевић, Кокановић, Милетић, Ђурић, Шавија, Новевски и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Тедић, Кабић, Батос и Богдановић. У наредном колу, омладинци Војводине гостоваће екипи Чукаричког у Београду.

Омладинска лига Војводине (група Југ): Војводина – Динамо 1945 (Панчево) 4:0

У трећем колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине победили су екипу Динама из Панчева резултатом 4:0 (1:0). Стрелци за Вошу били су Павлица у трећем, Трифуновић у 47. и 62. и Станојевић у 81. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Завић, Милосављевић, Михић, Исаковски, Лу. Миловановић, М. Станојевић, Попадић, Абрамушић, Павлица, Ж. Станојевић и Трифуновић. Са клупе, у игру су ушли још Ла. Миловановић, Цекић, Бугарин, Мишчевић и Симић. У наредном колу, млађи омладинци Војводине гостоваће екипи Инђије.

Кадетска лига Србије: Војводина – Црвена звезда 3:1

Кадети Војводине победили су екипу Црвене звезде резултатом 3:1 (0:1), у седмом колу Кадетске лиге Србије. Стрелци за Вошу били су Ивановић у 50. и 90. и Ерић у 86. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Николић, Мајсторовић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Смиљковић и Гагић. Са клупе, у игру су ушли још Апостоловски, Милијашевић, Радаковић и Ерић. У наредном колу, кадети Војводине гостоваће екипи Чукаричког.

Кадетска лига Војводине (група Југ): Војводина – Динамо 1945 (Панчево) 13:0

У трећем колу Кадетске лиге Војводине, млађи кадети Војводине победили су екипу Динама из Панчева резултатом 13:0 (6:0). Стрелци за Вошу били су Ковачевић у четвртом, седмом и 73, Милошевић у 25, 32, 53. и 60, Букинац у 38, Недељковић у 62, Алексић у 27. и 48. и Костадиновић у 65. и 78. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Јаковљевић, Вјештица, Букинац, Павић, Ромић, Великић, Ковачевић, Пиваш, Милошевић, Јањић и Алексић. Са клупе, у игру су ушли још Ристић, Калат, Храмиш, Недељковић, Ђурић и Костадиновић. У наредном колу, млађи кадети гостују екипи Инђије.