Протеклог викенда, само две млађе селекције Војводине играле су утакмице у својим узрасним лигама. На терен су излазили млађи омладинци и млађи кадети, а обе селекције оствариле су победе над својим вршњацима из екипе Подриња из Мачванске Митровице. Омладинци и кадети Војводине сутра ће гостовати екипи Бродарца у Београду, док су пионири завршили јесењу полусезону и то на првом месту у Пионирског лиги Војводине.

Омладинска лига Војводине (група Југ): Војводина – Подриње (Мачванска Митровица) 3:0

Млађи омладинци Војводине победили су екипу Подриња из Мачванске Митровице резултатом 3:0 (1:0), у 14. колу Омладинске лиге Војводине. Стрелци за Вошу били су Ивановић у 45. и 75. и Ћирковић у 80. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Барјактаров, Ђерић, Михић, Богдановић, Батос, Иван, Кокановић, Недељковић, Павић, Радмиловић и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Обрадовић, Ћирковић и Стојановић. У наредном колу, млађи омладинци Војводине гостоваће екипи Радничког у Новој Пазови.

12 Раднички (НП) 14 2 3 9 22 41 -19 9

Кадетска лига Војводине (група Југ): Војводина – Подриње (Мачванска Митровица) 1:0

У 14. колу Кадетске лиге Војводине, млађи кадети Војводине победили су екипу Подриња из Мачванске Митровице резултатом 1:0 (0:0). Стрелац јединог гола на мечу био је Апостоловић у 85. минуту. На овој утакмици, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Дурмиши, Зељковић, Дробњак, Поповић, Абаџија, Апостоловић, Ивановић, Ерић и Васић. Са клупе, у игру су ушли још Булајић, Гагић и Ђурасовић. У наредном колу, млађи кадети Војводине гостоваће екипи Срема у Сремској Митровици.