Proteklog vikenda, samo dve mlađe selekcije Vojvodine igrale su utakmice u svojim uzrasnim ligama. Na teren su izlazili mlađi omladinci i mlađi kadeti, a obe selekcije ostvarile su pobede nad svojim vršnjacima iz ekipe Podrinja iz Mačvanske Mitrovice. Omladinci i kadeti Vojvodine sutra će gostovati ekipi Brodarca u Beogradu, dok su pioniri završili jesenju polusezonu i to na prvom mestu u Pionirskog ligi Vojvodine.

Omladinska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 3:0

Mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Podrinja iz Mačvanske Mitrovice rezultatom 3:0 (1:0), u 14. kolu Omladinske lige Vojvodine. Strelci za Vošu bili su Ivanović u 45. i 75. i Ćirković u 80. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Barjaktarov, Đerić, Mihić, Bogdanović, Batos, Ivan, Kokanović, Nedeljković, Pavić, Radmilović i Ivanović. Sa klupe, u igru su ušli još Obradović, Ćirković i Stojanović. U narednom kolu, mlađi omladinci Vojvodine gostovaće ekipi Radničkog u Novoj Pazovi.

12Radnički (NP)142392241-199

Kadetska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – Podrinje (Mačvanska Mitrovica) 1:0

U 14. kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Podrinja iz Mačvanske Mitrovice rezultatom 1:0 (0:0). Strelac jedinog gola na meču bio je Apostolović u 85. minutu. Na ovoj utakmici, crveno-beli su nastupili u sastavu: Bogunović, Trninić, Durmiši, Zeljković, Drobnjak, Popović, Abadžija, Apostolović, Ivanović, Erić i Vasić. Sa klupe, u igru su ušli još Bulajić, Gagić i Đurasović. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Srema u Sremskoj Mitrovici.