Омладинци Војводине наставили су са сјајним резултатима у овој сезони. У четвртом колу Омладинске лиге Србије, они су победили екипу Младости у Лучанима, а тријумф против истог ривала су остварили и кадети, баш као и првотимци „старе даме“.

Омладинска лига Србије: Младост – Војводина 0:1

Омладинци Војводине победили су екипу Младости резултатом 0:1 (0:0), у четвртом колу Омладинске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Ивановић у 88. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Мирић, Луковић, Јеленковић, Богдановић, Пиргић, Тедић, Ђурић, Шавија, Новевски и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Милетић, Пантић и Батос. У наредном колу, омладинци Војводине дочекаће екипу Спартака из Суботице.

Кадетска лига Србије: Младост – Војводина 3:4

У четвртом колу Кадетске лиге Србије, кадети Војводине победили су екипу Младости у Лучанима резултатом 3:4 (1:3). Стрелац за Вошу био је Ерић у 11, 25, 43. и 48. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Тањга, Мајсторовић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Поповић и Ерић. У наредном колу, кадети Војводине дочекаће екипу Спартака из Суботице.