Vošini klinci

Proteklog vikenda, počeo je drugi deo sezone i u ligama u okviru AP Vojvodina.

Takmičenje u ligama mlađih kategorija nastavljeno je proteklog vikenda, a osim selekcija koje nastupaju u ligama na nivou Srbije, drugi deo prvenstva nastavile su i selekcije koje se takmiče na teritoriji AP Vojvodina. Crveno-beli se mogu pohvaliti time da iza sebe imaju uspešan vikend, pošto su na pet odigranih utakmica ostvarili učinak od tri pobede, jednog remija i jednog poraza.

Omladinska liga Srbije: Spartak – Vojvodina 0:0

Omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 0:0 protiv ekipe Spartaka u Subotici, u 20. kolu Omladinske lige Srbije. Na ovom meču, Voša je nastupila u sastavu: Toroman, Bjeković, Jakovljević, Jeličić, Radić, Tegeltija, Kurteši, Milijašević, Pantelić, Nešković i Vladić. Sa klupe, u igru su ušli još i Zukić, Radović, Ignić i Mandić. U narednom kolu, crveno-beli gostuju ekipi Radničkog u Nišu.

12

Omladinska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Omladinac (Novi Banovci) – Vojvodina 1:2

U 13. kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Omladinca u Novim Banovcima rezultatom 1:2 (1:0). Strelci za Vošu bili su Jovišić u 65. i Ašćerić u 85. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Puškić, Tomović, Malivuk, Vujić, Ilijin, Petrović, Đekić, Jovišić, Zorić, Isailović i Đerić. Sa klupe, u igru su ušli još i Ašćerić, Lazić, Grgurović, Mirković i Todorović. U narednom kolu, mlađi omladinci Vojvodine gostovaće ekipi Borca iz Novog Sada.

Kadetska liga Srbije: Spartak – Vojvodina 2:0

Kadeti Vojvodine poraženi su od ekipe Spartaka u Subotici rezultatom 2:0 (0:0), u 20. kolu Kadetske lige Srbije. Na ovom meču, Voša je nastupila u sastavu: Kačavenda, Ivan, Dimitrijević, Vasiljev, Đurković, Brborić, Kljajić, Pevač, Grek, Đurić i Nijemčević. Sa klupe, u igru su ušli još Novevski, Radmilović, Ilić i Plazinić. U narednom kolu, crveno-beli će gostovati ekipi Radničkog u Nišu.

8

Kadetska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – Indeks (Novi Sad) 1:0

U 13. kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Indeksa iz Novog Sada rezultatom 1:0 (1:0). Gol za Vošu postigao je Blagojević u 31. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Musa, Bajat, Luledžija, Stanković, Batos, Zekić, Blagojević, Pantić, Stojanović, Bukvić i Vlaisavljević. Sa klupe, u igru su ušli još Pantić, Vukanović, Ćirković. Radojičić i Dimić. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Borca iz Novog Sada.