Протеклог викенда, омладинци и кадети Војводине наставили су такмичење у својим узрасним лигама, при чему су се обе селекције „старе даме“ састале са вршњацима из београдског Рада. Омладинци су остварили још једну победу, док су кадети играли нерешено.

Омладинска лига Србије: Рад – Војводина 0:2

Омладинци Војводине победили су екипу Рада резултатом 0:2 (0:0), у другом колу Омладинске лиге Србије. Стрелци за Вошу били су Јеленковић у 77. и Шавија у 90. минуту. Црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Мирић, Луковић, Јеленковић, Богдановић, Пиргић, Кокановић, Ђурић, Шавија, Тедић и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Васиљев, Милетић, Новевски и Батос. У наредном колу, омладинци Војводине ће у среду дочекати екипу ИМТ-а из Београда.

Кадетска лига Србије: Рад – Војводина 1:1

У другом колу Кадетске лиге Србије, кадети Војводине играли су нерешено 1:1 (0:1) против екипе Рада у Београду. Стрелац јединог гола за Вошу био је Ивановић у 22. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Николић, Мајсторовић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Поповић и Ерић. Са клупе, у игру су ушли још Милијашевић, Смиљковић, Апостоловић и Гагић. У наредном колу, кадети Војводине ће у среду дочекати екипу Телеоптика из Београда.