Омладинци Војводине остварили су нову победу и тако задржали реалне шансе у борби за прво место у Омладинској лиги Србије. Поред њих, током протеклог викенда су наступили и кадети „старе даме“, који су ремизирали са Кикером из Краљева, док су пионири убедљиво савладали екипу Словена из Руме. На терен нису излазили млађи омладинци и млађи кадети, који ће своје утакмице против ОФК Вршца одиграти у среду, 10. априла, у ФЦ „Вујадин Бошков“.

Омладинска лига Србије: Војводина – Јединство 2:0

Омладинци Војводине победили су екипу Јединства из Уба резултатом 2:0 (0:0), у 21. колу Омладинске лиге Србије. Стрелци за Вошу били су Савић у 56. и Живковић у 70. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Тороман, Игнић, Јаковљевић, Радић, Митровић, Милијашевић, Савић, Топић, Живковић, Куртеши и Нијемчевић. Са клупе, у игру су ушли Ђурић, Грек и Васиљев. У наредном колу, омладинци Војводине гостоваће екипи Интернационала у Београду.

Кадетска лига Србије: Војводина – Кикер 1:1

У 21. колу Кадетске лиге Србије, кадети Војводине играли су нерешено 1:1 (0:0) против екипе Кикера из Краљева. Стрелац јединог гола за Вошу био је Мартинкевич у 49. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Муса, Луковић, Кљајић, Батос, Благојевић, Ве. Богдановић, Кокановић, Пантић, Ву. Богдановић, Мартинкевич и Стојак. Са клупе, у игру су ушли Обрадовић и Стојановић. У наредном колу, кадети Војводине гостоваће екипи Земуна.

Пионирска лига Војводине (група Југ): Војводина – Словен 6:0

Пионири Војводине победили су екипу Словена из Руме резултатом 6:0 (1:0), у 15. колу Пионирске лиге Војводине. Стрелци за Вошу били су Абаџија у седмом, 47. и 53, Стојановић у 65. и Летић у 70. и 75. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Тањга, Дробњак, Гагић, Абаџија, Пролић, Ивановић, Будаи, Миланов и Ерић. Са клупе, у игру су ушли Стојановић, Дурмиши, Зељковић и Летић. У наредном колу, пинори Војводине гостоваће екипи Јединства у Старој Пазови.