Омладинци Војводине остварили су победу, док су млађи омладинци и кадети поражени у лигама своје узрасне категорије током протеклог викенда. У Кадетској лиги Војводине и Пионирској лиги Војводине полусезона је завршена још раније, а овог викенда је окончан јесењи део првенства и у Омладинској лиги Војводине, у којој су млађи омладинци „старе даме“ заузели четврто место.

Омладинска лига Србије: Интернационал – Војводина 0:1

Омладинци Војводине победили су екипу Интернационала резултатом 0:1 (0:1), у 16. колу Омладинске лиге Србије. Стрелац јединог гола на мечу био је Вукашин Богдановић у 15. минуту. На овој утакмици, црвено-бели су наступили у саставу: Дражић, Луковић, Ве. Богдановић, Иван, Ђурковић, Матковић, Недељковић, Кокановић, Ву. Богдановић, Ђурић и Нијемчевић. Са клупе, у игру су ушли још Батос, Радмиловић и Мартинкевич. У наредном колу, омладинци Војводине дочекаће екипу Трајала из Крушевца.

Омладинска лига Војводине (група Југ): Раднички (Нова Пазова) – Војводина 3:2

У 15. колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине поражени су од екипе Радничког у Новој Пазови резултатом 3:2 (3:1). Стрелци за Вошу били су Ивановић у 40. и Симић (аг) у 78. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Ђерић, Ћирковић, Батос, Брборић, Обрадовић, Рајак, Мартинкевич, Павић, Радмиловић и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Мијановић, Михић, Панков и Стојановић.

Кадетска лига Србије: Аполон (Крагујевац) – Војводина 2:1

Кадети Војводине поражени су од екипе Аполона у Крагујевцу резултатом 2:1 (1:0), у 16. колу Кадетске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Поповић у 64. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Миланов, Милисављевић, Јеленковић, Гаврановић, Поповић, Исаковски, Торбица, Павлица, Ђорђиевски и Ерић. Са клупе, у игру су ушли још Чеман, Трифуновић, Станојевић и Попадић. У наредном колу, кадети Војводине дочекаће екипу ОФК Београда.