Vošini klinci

Omladinci Vojvodine savladali su ekipu Lokomotive, dok su kadeti bili bolji od vršnjaka iz Zemuna, u utakmicama liga mlađih kategorija odigranih proteklog vikenda.

Mlađe selekcije Vojvodine imale su uspešan učinak proteklog vikenda. Mlađi kadeti su remizirali sa vršnjacima iz ŠF „Petar Puača“, dok su sve preostale generacije zabeležile pobede.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Lokomotiva (Beograd) 3:1

Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Lokomotive iz Beograda rezultatom 3:1 (2:0), u 14. kolu Omladinske lige Srbije. Strelci za crveno-bele bili su Mesarović u 10, Bačanin u 32. i Živković u 57. minutu. Ekipa Vojvodine nastupila je u sledećem sastavu: Pilipović, Kostić, Tegeltija, Aleksić, Živković, Vukomanović, Devetak, Veselinović, Bačanin, Mesarović i Zličić. Sa klupe, u igru su ušli još Zeljković, Dunđerski, Miletić, Nešković, Vojvodić i Kačavenda. U narednom kolu, omladinci Voše gostovaće timu Brodarca u Beogradu.

Omladinska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – Veternik 3:1

U 10. kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Veternika rezultatom 3:1 (2:0). Golove za Vošu postigli su Stojaković u prvom, Kovačević u 21. i Pejaković u 90. minutu (ag). Crveno-beli su nastupili u sastavu: Drinčić, Kostić, Mitrović, Leđanac, Drča, Lalić, Reljić, Kovačević, Stojaković, Ivančević i Nešković. U igru sa klupe ulazili su još Vojvodić, Kačavenda, Španović, Vučić i Janković. U narednom kolu, mlađe omladince Vojvodine očekuje gostovanje ekipi Inđije.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Zemun 2:0

Kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Zemuna rezultatom 2:0 (1:0), u 14. kolu Kadetske lige Srbije. Strelac za Vošu bio je Jeličić u sedmom i 53. minutu. Crveno-beli su nastupili u sastavu: Puškić, Bjeković, Jakovljević, Jeličić, Rubežić, Petrović, Tedić, Milijašević, Zukić, Savić i Kurteši. Šansu sa klupe dobili su još Milovanović, Knežević, Krstić, Jovišić, Mušić i Tomović. U narednom kolu, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Brodarca u Beogradu.

6

Kadetska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – ŠF „Petar Puača“ 1:1

U 10. kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 protiv vršnjaka iz ŠF „Petar Puača“. Strelac jedinog gola za Vošu bio je Šavija u 34. minutu. Crveno-beli su nastupili u sledećem sastavu: Barjaktarov, Vasiljev, Siljanovski, Marić, Brborić, Marjanović, Šavija, Topić, Nijemčević, Rajak i Cicmil. U igru su ušli još Stanić, Đurić i Pevač. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Inđije.