Vošini klinci

Omladinci i kadeti Vojvodine minulog vikenda poraženi su od svojih vršnjaka iz Crvene zvezde.

Proteklog vikenda, zbog obaveza reprezentacije nisu se igrali mečevi u Super ligi Srbije, ali su zato nastavljena prvenstva u mlađim kategorijama. Selekcije Vojvodine ostvarile su zajednički učinak od tri pobede i dva poraza.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Crvena zvezda 0:1

Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe Crvene zvezde rezultatom 0:1 (0:0), u šestom kolu Omladinske lige Srbije. Strelac jedinog gola na meču bio je napadač gostiju Luka Adžić u 87. minutu. Ekipa Vojvodine nastupila je u sledećem sastavu: Pilipović, Knežević, Tegeltija, Aleksić, Veselinović, Devetak, Dunđerski, Šćepanović, Zličić, Nešković i Mićin. Sa klupe, u igru su ulazili još Đuranović, Živković, Mitrović i Miletić. U narednom kolu, Vošine omladince očekuje gostovanje Radničkom u Pirotu.

1

Omladinska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – OFK Hajduk (Kula) 3:1

U drugom kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu OFK Hajduka rezultatom 3:1. Golove za crveno-bele postigli su Stojaković u sedmom i 90. i Lalić u 31. minutu. Vojvodina je nastupila u sastavu: Vojvodić, Kostić, Zeljković, Kačavenda, Leđanac, Nešković, Ilić, Klark, Lalić, Kovačević i Stojaković, dok su u igru sa klupe ulazili još Reljić i Janković. U narednom kolu, crveno-beli će gostovati ekipi Veternika.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Crvena zvezda 1:4

Kadeti Vojvodine poraženi su od ekipe Crvene zvezde rezultatom 1:4, u šestom kolu Kadetske lige Srbije. Jedini gol za Vošu na ovom meču postigao je Krstić u 32. minutu, a crveno-beli su nastupili u sastavu: Toroman, Bjeković, Petrović, Jeličić, Rubežić, Savić, Kurteši, Krstić, Tedić, Zukić i Jakovljević, a u igru su sa klupe ušli još Marjanović, Milovanović, Knežević, Tomović, Topić, Malivuk i Puškić. U narednom kolu, koje je na programu 10. septembra, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Reala u Nišu.

1

Kadetska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – Radnički (Sremska Mitrovica) 5:2

U trećem kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog iz Sremske Mitrovice rezultatom 5:2. Golove za Vošu postigli su Cicmil u 29, 55. i 76, Buzdum u 43. (ag) i Topić u 47. minutu. Vojvodina je nastupila u sastavu: Barjaktarov, Dimitrijević, Siljanovski, Brborić, Jovičić, Topić, Ilić, Marjanović, Cicmil, Rajak i Stanić. Sa klupe, u igru su ulazili još Zlatar, Marić, Vasiljev, Brkić, Lelić, Domazet i Dukić. U narednom kolu, mlađi kadeti Voše gostovaće ŠF „Petar Puača“.