Vošini klinci

Omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (1:1) protiv ekipe Čukaričkog, iako su imali prednost sve do poslednjeg minuta utakmice.

Proteklog vikenda, na teritoriji Srbije odigrani su mečevi u svim uzrasnim ligama za mlađe kategorije. Pet najstarijih selekcija Vojvodine ostvarile su učinak od tri pobede, jednog remija i jednog poraza.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 1:1

Omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 1:1 (1:1) protiv ekipe Čukaričkog, u 10. kolu Omladinske lige Srbije. Voša je povela u 62. minutu preko Marka Bačanina, ali je ekipa trenera Zorana Šarabe primila gol u poslednjem minutu meča i tako nažalost osvojila samo jedan bod. Crveno-beli su nastupili u sastavu: Pilipović, Knežević, Đuranović, Tegeltija, Živković, Vukomanović, Devetak, Dunđerski, Bačanin, Nešković, Mesarović. Šansu da zaigraju dobili su još Aleksić, Stojković i Miletić. U narednom kolu, omladince Vojvodine očekuje gostovanje u Jagodini.

1

Omladinska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – Radnički (Sremska Mitrovica) 2:1

U šestom kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog iz Sremske Mitrovice rezultatom 2:1 (2:1). Golove za Vošu postigao je Miloš Stojaković u 74. i 90. minutu. Crveno-beli su nastupili u sastavu: Vojvodić, Kostić, Zeljković, Kačavenda, Leđanac, Nešković, Drača, Klark, Kovačević, Stojaković, Ivančević. Priliku u nastavku susreta dobili su još Radaković, Ilić, Lalić, Vučić i Reljić. U narednom kolu, mlađe omladince Vojvodine očekuje gostovanje Proleteru na Slanoj Bari.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 1:3

Kadeti Vojvodine poraženi su od ekipe Čukaričkog rezultatom 1:3 (1:1), u 10. kolu Kadetske lige Srbije. Jedini pogodak za Vošu postigao je Nemanja Krstić u 30. minutu. Ekipa Vojvodine nastupila je u sastavu: Puškić, Bjeković, Jakovljević, Jeličić, Rubežić, Petrović, Knežević, Krstić, Mušić, Zukić, Savić. Šansu su dobili još Marjanović, Malivuk, Stanić i Jovišić. U narednom kolu, kadete Vojvodine očekuje gostovanje u Jagodini.

Kadetska liga Vojvodine (novosadsko-sremska zona): Vojvodina – RFK Novi Sad 1:0

U šestom kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su gradskog rivala Novi Sad rezultatom 1:0 (1:0). Strelac pobedonosnog gola za crveno-bele bio je Mirko Topić u 42. minutu. Mlađi kadeti Vojvodine nastupili su u sastavu: Barjaktarov, Pevač, Brkić, Marić, Jovičić, Marjanović, Stojak, Topić, Stanić, Rajak, Cicmil. U nastavku meča, priliku da zaigraju dobili su još Ilić, Njemčević, Đurić, Lelić i Zeljković. Vojvodinu u narednom kolu očekuje gostovanje još jednom gradskom rivalu – Indeksu.