Протеклог викенда, четири од пет млађих такмичарских селекција ФК Војводина играло је утакмице у својим узрасним лигама и остварило учинак од три победе и једног пораза. На терен нису излазили једино млађи омладинци, који су минулог викенда били слободни.

Омладинска лига Србије: Војводина – Бродарац 0:2

Омладинци Војводине поражени су од екипе Бродарца из Београда резултатом 0:2 (0:1), у 29. колу Омладинске лиге Србије. На овом мечу, Воша је наступила у саставу: Качавенда, Васиљев, Игнић, Ђурковић, Иван, Радић, Брборић, Ђурић, Грек, Куртеши и Нијемчевић. Са клупе, у игру су ушли још Цицмил, Станић и Димитријевић. У наредном, последњем колу, омладинци Војводине гостоваће екипи Чукаричког.

Омладинска лига Војводине

У Омладинској лиги Војводине, протеклог викенда одиграни су мечеви 26. кола, у којем је екипа Војводине била слободна.

Кадетска лига Србије: Војводина – Бродарац 3:2

Кадети Војводине победили су екипу Бродарца из Београда резултатом 3:2 (2:0), у 29. колу Кадетске лиге Србије. Стрелци за Вошу били су Кокановић у 24. и 40. и Вукашин Богдановић у 83. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Муса, Луковић, Кљајић, Батос, Благојевић, Ве. Богдановић, Кокановић, Мартинкевич, Ву. Богдановић, Радмиловић и Новевски. Са клупе, у игру су ушли још Пантић, Стојак, Обрадовић, Бајат и Трифуновић. У наредном колу, кадети Војводине гостоваће екипи Чукаричког.

Кадетска лига Војводине: Раднички (Сомбор) – Војводина 2:6

У 27. колу Кадетске лиге Војводине, млађи кадети Војводине победили су екипу Радничког у Зрењанину резултатом 2:6 (1:4). Стрелци за Вошу били су Цекић у четвртом, Тедић у 10. и 35. и Торбица у 19, 56. и 87. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Зекић, Равајић, Милисављевић, Цекић, Ђорђиевски, Попадић, Станојевић, Торбица, Тедић и Павлица. Са клупе, у игру су ушли још Бугарин, Милинковић, Ђорђиевски, Максимовић и Абрамушић. У наредном колу, млађи кадети Војводине дочекаће екипу Бечкерека 023 из Зрењанина.

16 Бечкерек 023 (-1) 27 0 4 23 11 85 -74 3

Пионирска лига Војводине (група Југ): Војводина – Раднички (Сремска Митровица) 9:0

Пионири Војводине победили су екипу Радничког из Сремске Митровице резултатом 9:0 (3:0), у 22. колу Пионирске лиге Војводине. Стрелци за Вошу били су Тањга у 18, Ивановић у 26, 59. и 71, Миланов у 31, Гагић у 42. и 50. и Абаџија у 56. и 78. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Тањга, Дробљак, Зељковић, Абаџија, Пролић, Ивановић, Летић, Миланов, Гагић и Васић. Са клупе, у игру су ушли још Стојановић, Ђурасовић, Дурмиши, Ковачевић и Николић.