Vošini klinci

Omladinci Vojvodine su protekle nedelje ostvarili dve ubedljive pobede u Omladinskoj ligi Srbije, pošto su pobedili vršnjake iz Dinama 1945 iz Pančeva i OFK Beograda.

Prošle nedelje, svih pet takmičarskih mlađih selekcija Vojvodine nastupilo je u ligama svog uzrasta. Omladinci Vojvodine su odigrali čak dve utakmice i u oba meča su ostvarili izuzetno visoke pobede nad Dinamom 1945 iz Pančeva i OFK Beogradom.

Omladinska liga Srbije: OFK Beograd – Vojvodina 0:4

Tokom prethodnih nekoliko dana, omladinci Vojvodine odigrali su dve utakmice u Omladinskoj ligi Srbije. Najpre su kao domaćini pobedili ekipu Dinama 1945 iz Pančeva rezultatom 9:1 (6:1), a strelci za crveno-bele su bili Nešković (4), Tegeltija, Vidakov, Topić, Savić i Nijemčević. Nakon toga, omladinci Voše su gostovali OFK Beogradu i pobedili rezultatom 0:4 (0:2), a strelci su bili Mitrović u 15. i 25, Zukić u 58. i Nešković u 78. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Kačavenda, Bjeković, Ignić, Jeličič, Mitrović, Tegeltija, Pilipović, Topić, Vidakov, Nešković i Zukić. Sa klupe, u igru su ušli još Vasiljev, Jakovljević, Radić, Nijemčević i Kurteši. U narednom kolu, omladinci Vojvodine gostovaće ekipi Voždovca u Beogradu.

Kvalitetna liga Vojvodine: Borac (Novi Sad) – Vojvodina 1:3

U drugom kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Borca iz Novog Sada rezultatom 1:3 (0:1). Strelci za Vošu bili su Matković u 20, Đurić u 55. i Cicmil u 85. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Barjaktarov, Vasiljev, Dimitrijević, Đurković, Ivan, Brborić, Cicmil, Matković, Grek, Đurić i Nijemčević. Sa klupe, u igru su ušli još Dražić. Pevač, Siljanovski, Ilić i Rajak. U narednom kolu, mlađi omladinci Vojvodine dočekaće ekipu Bačke iz Bačke Palanke.

Kadetska liga Srbije: OFK Beograd – Vojvodina 1:0

Kadeti Vojvodine izgubili su rezultatom 1:0 od ekipe OFK Beograda, u trećem kolu Kadetske lige Srbije. Na ovom meču, Voša je nastupila u sastavu: Musa, Ćirković, Kljajić, Batos, Rac, Bajat, Trifunović, Pantić, Stojak, Radmilović i Novevski. Sa klupe, u igru su ušli još Pavić, Stojanović i Zekić. U narednom kolu, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Voždovca u Beogradu.

Kvalitetna liga Vojvodine: Borac (Novi Sad) – Vojvodina 0:1

Mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Borca iz Novog Sada rezultatom 0:1 (0:0), u drugom kolu Kadetske lige Vojvodine. Strelac za Vošu bio je Ibroli u 88. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Baštić, Zekić, Grbović, Milisavljević, Isakovski, Drobljak, Popović, Abramušić, Pavlica, Tedić i Čeman. Sa klupe, u igru su ušli još Ravajić, Balta i Ibroli. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine dočekaće ekipu Bačke iz Bačke Palanke.

Pionirska liga Vojvodine – jug: Vojvodina – Radnički (Nova Pazova) 13:0

Pioniri Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog iz Nove Pazove rezultatom 13:0 (7:0), u prvom kolu Pionirske lige Vojvodine. Strelci za Vošu bili su Ivanović u 13, 24, 29, 50, 65 i 67, Erić u 18. i 38, Prolić u 20, Lolić u 33. i 40, Abadžija u 34. i Tanjga u 60. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Bogunović, Trninić, Milanov, Tanjga, Majstorovič, Popović, Abadžija, Lolić, Ivanović, Prolić i Erić. Sa klupe, u igru su ušli još Vidaković, Orlović, Miljuš, Knežević i Jovanović. U narednom kolu, pioniri Vojvodine gostovaće ekipi Inđije.