Протеклог викенда, четири млађе такмичарске селекције Војводине одиграле су мечеве у својим узрасним лигама. Омладинци и млађи омладинци су остварили победе, кадети су играли нерешено, док су пораз претрпели једино млађи кадети.

Омладинска лига Србије: Раднички 1923 – Војводина 0:2

Омладинци Војводине победили су екипу Радничког 1923 у Крагујевцу резултатом 0:2 (0:0), у 10. колу Омладинске лиге Србије. Стрелац за Вошу био је Ву. Богдановић у 60. и 73. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Мирић, Луковић, Јеленковић, Ве. Богдановић, Пиргић, Милетић, Ђурић, Ву. Богдановић, Новевски и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Кљајић, Богојевић, Тедић, Батос и Шавија. У наредном колу, омладинци Војводине дочекаће екипу Радничког из Новог Београда.

Омладинска лига Војводине (група Југ): Раднички (Зрењанин) – Војводина 0:4

У шестом колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине победили су екипу Радничког у Зрењанину резултатом 0:4 (0:2). Стрелци за Вошу били су Павлица у 34, 43. и 86. и Станојевић у 78. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Завић, Милосављевић, Цекић, Бугарин, Лу. Миловановић, Станојевић, Попадић, Ла. Миловановић, Станојевић, Павлица и Чеман. Са клупе, у игру су ушли још Михић, Равајић, Јухас и Лакић. У наредном колу, млађи омладинци Војводине дочекаће екипу ГФК Словен из Руме.

Кадетска лига Србије: Земун – Војводина 1:1

Кадети Војводине играли су нерешено 1:1 (0:1) против екипе Земуна, у 10. колу Кадетске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Ивановић у 32. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Апостоловски, Мајсторовић, Дробњак, Пауновић, Гагић, Ивановић, Поповић и Ерић. Са клупе, у игру су ушли још Васић, Милијашевић, Абаџија, Николић и Смиљковић. У наредном колу, кадети Војводине дочекаће екипу Мачве из Шапца.

Кадетска лига Војводине (група Југ): Раднички (Зрењанин) – Војводина 3:1

У шестом колу Кадетске лиге Војводине, млађи кадети Војводине поражени су од екипе Радничког у Зрењанину резултатом 3:1 (1:1). Стрелац јединог гола за Вошу био је Милошевић у 35. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Јаковљевић, Вјештица, Букинац, Павић, Ромић, Великић, Ковачевић, Недељковић, Милошевић, Јањић и Алексић. Са клупе, у игру су ушли још Ристић, Храмиш, Зличић, Костадиновић, Малеш и Ћутовић. У наредном колу, млађи кадети ће дочекати екипу Пролетера 2006 из Зрењанина.