Омладинци Војводине остварили су и пету победу у првих пет првенствених кола, чиме су задржали стопостотан учинак у досадашњем току сезоне. Поред њих, протеклог викенда наступили су и млађи омладинци, кадети и млађи кадети Војводине, који су такође остварили победе.

Омладинска лига Србије: Војводина – Спартак 1:0

Омладинци Војводине победили су екипу Спартака резултатом 1:0 (0:0), у петом колу Омладинске лиге Србије. Стрелац јединог гола на мечу био је Ивановић у 38. минуту. На овој утакмици, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Мирић, Луковић, Јеленковић, Богдановић, Пиргић, Тедић, Ђурић, Шавија, Новевски и Ивановић. Са клупе, у игру су ушли још Благојевић, Кокановић, Милетић и Пантић. У наредном колу, омладинци Војводине гостоваће екипи Графичара у Београду.

20 Раднички (НБ) 5 0 1 4 3 18 -15 1

Омладинска лига Војводине (група Југ): Раднички (Сремска Митровица) – Војводина 1:3

У другом колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине победили су екипу Радничког у Сремској Митровици резултатом 1:3 (1:1). Стрелци за Вошу били су Павлица у 12. и 61. и Станојевић у 77. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Зувић, Милосављевић, Михић, Исаковски, Лу. Миловановић, М. Станојевић, Попадић, Абрамушић, Павлица, Ж. Станојевић, Чеман. Са клупе, у игру су ушли још Трифуновић, Ла. Миловановић, Цекић, Мишчевић и Симић. У наредном колу, млађи омладинци Војводине дочекаће екипу Динама из Панчева.

Кадетска лига Србије: Војводина – Спартак 4:2

Кадети Војводине победили су екипу Спартака резултатом 4:2 (3:0), у петом колу Кадетске лиге Србије. Стрелци за Воши били су Мајсторовић у 12, Ивановић у 65, Ерић у 68. и Поповић у 78. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Трнинић, Миланов, Николић, Мајсторовић, Дробњак, Пауновић, Абаџија, Ивановић, Поповић и Ерић. Са клупе, у игру су ушли још Апостоловић, Милијашевић, Гагић, Радаковић и Смиљковић. У наредном колу, кадети Војводине гостоваће екипи Графичара у Београду.

20 ОФК Вршац 5 0 0 5 1 17 -16 0

Кадетска лига Војводине (група Југ): Раднички (Сремска Митровица) – Војводина 0:5

У другом колу Кадетске лиге Војводине, млађи кадети Војводине победили су екипу Радничког у Сремској Митровици резултатом 0:5 (0:2). Стрелци за Вошу били су Милошевић у 13. и 69, Алексић у 38. и Недељковић у 50. и 90. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Јаковљевић, Вјештица, Букинац, Павић, Ромић, Великић, Ковачев, Пиваш, Милошевић, Јањић и Алексић. Са клупе, у игру су ушли још Ристић, Хромиш, Недељковић, Ђурић и Кастадиновић. У наредном колу, млађи кадети Војводине дочекаће екипу Динама из Панчева.