Proteklog vikenda, pet mlađih takmičarskih selekcija FK Vojvodina igralo je mečeve u svojim uzrasnim ligama i ostvarilo zajednički učinak od tri pobede, jednog remija i jednog poraza.

Omladinska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 1:4

Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe Čukaričkog rezultatom 1:4 (0:3), u osmom kolu Omladinske lige Srbije. Strelac jedinog gola za Vošu bio je Vukašin Bogdanović u 76. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Dražić, Ve. Bogdanović, Kljajić, Đurković, Ivan, Matković, Grek, Kokanović, Martinkevič, Đurić i Novevski. Sa klupe, u igru su ušli još Stanić, Brborić, Pantić i Vukašin Bogdanović. U narednom kolu, omladinci Vojvodine gostovaće ekipi Napretka u Kruševcu.

Omladinska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – Železničar (Pančevo) 0:0

U šestom kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine igrali su nerešeno 0:0 protiv ekipe Železničara iz Pančeva. Na ovom meču, Voša je nastupila u sastavu: Barjektarov, Pavić, Obradović, Pantić, Rajak, Batos, Ćirić, Brunčević, Blogojević, Stojanović i Nedeljković. Sa klupe, u igru su ušli još Mugoša, Mihić i Miščević. U narednom kolu, mlađi omladinci Vojvodine gostovaće ekipi Radničkog u Sremskoj Mitrovici.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Čukarički 2:0

Kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Čukaričkog rezultatom 2:0 (0:0), u osmom kolu Kadetske lige Srbije. Strelci za Vošu bili su Kabić u 57. i Torbica u 90. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Vidaković, Milanov, Luković, Milisavljević, Tanjga, Jelenković, Tedić, Torbica, Pavlica, Kabić i Čeman. Sa klupe, u igru su ušli još Šušnjar, Popović i Đorđievski. U narednom kolu, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Kikera u Kraljevu.

Kadetska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – Železničar (Pančevo) 5:0

U šestom kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Železničara iz Pančeva rezultatom 5:0 (5:0). Strelci za Vošu bili su Erić u 10. i 17, Ivanović u 12. i Abadžija u 36. i 41. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Bogunović, Trninić, Durmiši, Zeljković, Popović, Drobljak, Abadžija, Ivanović, Apostolović, Erić i Vasić. Sa klupe, u igru su ušli još Gagić, Letić, Prolić, Živković i Nikolić. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Radničkog u Sremskoj Mitrovici.

12 Srem 5 0 0 5 5 36 -31 0

Pionirska liga Vojvodine (grupa Jug): Radnički (Sremska Mitrovica) – Vojvodina 0:10

Pioniri Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog u Sremskoj Mitrovici rezultatom 0:10, u petom kolu Pionirske lige Vojvodine.