Протеклог викенда, три млађе селекције Војводине играле су утакмице у својим узрасним лигама. Новим поразом, овога пута на гостовању Трајалу, омладинци Војводине поприлично су умањили своје шансе у борби за титулу, док су кадети остварили изузетно високу и убедљиву победу против зрењанинског Радничког. Такође, готово рутинску победу прошлог викенда остварили су и пионири „старе даме“.

С друге стране, млађи омладинци и млађи кадети Војводине ће своје утакмице овог кола одиграти тек 14. маја, када ће у ФЦ „Вујадин Бошков“ дочекати своје вршњаке из панчевачког Динама.

Омладинска лига Србије: Трајал – Војводина 3:1

Омладинци Војводине поражени су од екипе Трајала у Крушевцу резултатом 3:1 (2:0), у 26. колу Омладинске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Живковић у 87. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Тороман, Васиљев, Јаковљевић, Ђурковић, Митровић, Милијашевић, Грек, Топић, Живковић, Куртеши и Нијемчевић. Са клупе, у игру су ушли Ђурић, Радић, Димитријевић и Цицмил. У наредном колу, омладинци Војводине дочекаће екипу Црвене звезде.

Кадетска лига Србије: Раднички (Зрењанин) – Војводина 0:8

У 26. колу Кадетске лиге Србије, кадети Војводине победили су екипу Радничког у Зрењанину резултатом 0:8 (0:6). Стрелци за Вошу били су Пантић у првом, осмом и 10, Мартинкевич у шестом и 33, Вукашин Богдановић у 25, Новевски у 67. и Трифуновић у 71. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Муса, Луковић, Кљајић, Обрадовић, Благојевић, Ве. Богдановић, Кокановић, Пантић, Ву. Богдановић, Мартинкевич и Новевски. Са клупе, у игру су ушли Јеленковић, Бајат, Стојак, Трифуновић и Кабић. У наредном колу, кадети Војводине дочекаће екипу Црвене звезде.

Пионирска лига Војводине (група Југ): РФК Нови Сад 1921 – Војводина 1:3

Пионири Војводине победили су екипу РФК Нови Сад 1921 резултатом 1:3 (1:1), у 17. колу Пионирске лиге Војводине. Стрелци за Вошу били су Ерић у шестом и 60. и Ивановић у 48. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Дурмиши, Тањга, Дробњак, Поповић, Абаџија, Пролић, Ивановић, Будаи, Миланов и Ерић. Са клупе, у игру су ушли Васић, Зељковић, Стојановић, Гагић и Ђурасовић. У наредном колу, пионири Војводине гостоваће екипи ШФ „Петар Пуача“.