Proteklog vikenda, tri mlađe selekcije Vojvodine igrale su utakmice u svojim uzrasnim ligama. Novim porazom, ovoga puta na gostovanju Trajalu, omladinci Vojvodine poprilično su umanjili svoje šanse u borbi za titulu, dok su kadeti ostvarili izuzetno visoku i ubedljivu pobedu protiv zrenjaninskog Radničkog. Takođe, gotovo rutinsku pobedu prošlog vikenda ostvarili su i pioniri „stare dame“.

S druge strane, mlađi omladinci i mlađi kadeti Vojvodine će svoje utakmice ovog kola odigrati tek 14. maja, kada će u FC „Vujadin Boškov“ dočekati svoje vršnjake iz pančevačkog Dinama.

Omladinska liga Srbije: Trajal – Vojvodina 3:1

Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe Trajala u Kruševcu rezultatom 3:1 (2:0), u 26. kolu Omladinske lige Srbije. Strelac jedinog gola za Vošu bio je Živković u 87. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Toroman, Vasiljev, Jakovljević, Đurković, Mitrović, Milijašević, Grek, Topić, Živković, Kurteši i Nijemčević. Sa klupe, u igru su ušli Đurić, Radić, Dimitrijević i Cicmil. U narednom kolu, omladinci Vojvodine dočekaće ekipu Crvene zvezde.

Kadetska liga Srbije: Radnički (Zrenjanin) – Vojvodina 0:8

U 26. kolu Kadetske lige Srbije, kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog u Zrenjaninu rezultatom 0:8 (0:6). Strelci za Vošu bili su Pantić u prvom, osmom i 10, Martinkevič u šestom i 33, Vukašin Bogdanović u 25, Novevski u 67. i Trifunović u 71. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Musa, Luković, Kljajić, Obradović, Blagojević, Ve. Bogdanović, Kokanović, Pantić, Vu. Bogdanović, Martinkevič i Novevski. Sa klupe, u igru su ušli Jelenković, Bajat, Stojak, Trifunović i Kabić. U narednom kolu, kadeti Vojvodine dočekaće ekipu Crvene zvezde.

Pionirska liga Vojvodine (grupa Jug): RFK Novi Sad 1921 – Vojvodina 1:3

Pioniri Vojvodine pobedili su ekipu RFK Novi Sad 1921 rezultatom 1:3 (1:1), u 17. kolu Pionirske lige Vojvodine. Strelci za Vošu bili su Erić u šestom i 60. i Ivanović u 48. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Bogunović, Durmiši, Tanjga, Drobnjak, Popović, Abadžija, Prolić, Ivanović, Budai, Milanov i Erić. Sa klupe, u igru su ušli Vasić, Zeljković, Stojanović, Gagić i Đurasović. U narednom kolu, pioniri Vojvodine gostovaće ekipi ŠF „Petar Puača“.