Протеклог викенда, четири млађе селекције Војводине одиграле су утакмице у својим узрасним лигама. На терен нису излазили једино млађи кадети, док су преостале четири екипе оствариле заједнички учинак од две победе, једног ремија и једног пораза.

Омладинска лига Србије: Војводина – Црвена звезда 1:3

Омладинци Војводине поражени су од екипе Црвене звезде резултатом 1:3 (1:2), у 27. колу Омладинске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Грек у 23. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Тороман, Бјековић, Јаковљевић, Ђурковић, Митровић, Радић, Савић, Топић, Милијашевић, Куртеши и Грек. Са клупе, у игру су ушли Нијемчевић, Ђурић и Матковић. У наредном колу, омладинци Војводине гостоваће екипи Инђије.

Омладинска лига Војводине: Срем (Сремска Митровица) – Војводина 3:4

У 24. колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине победили су екипу Срема у Сремској Митровици резултатом 3:4 (2:2). Стрелци за Вошу били су Бингулац у 11, Димитријевић у 40, Буквић у 62. и Павић у 90. минуту. На овом мечу, Воша је наступила у саставу: Пушкић, Станић, Димитријевић, Иван, Ђекић, Брунчевић, Жепина, Бингулац, Павић, Буквић и Ђекић. Са клупе, у игру је ушао Сиљановски. У наредном колу, млађи омладинци Војводине дочекаће екипу Радничког из Зрењанина.

Кадетска лига Србије: Војводина – Црвена звезда 1:1

Кадети Војводине играли су нерешено 1:1 (0:1) против екипе Црвене звезде, у 27. колу Кадетске лиге Србије. Стрелац гола за Вошу био је Кокановић у 90. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Муса, Луковић, Кљајић, Обрадовић, Благојевић, Ве. Богдановић, Кокановић, Пантић, Ву. Богдановић, Радмиловић и Новевски. Са клупе, у игру су ушли Стојак, Мартинкевич, Батос и Бајат. У наредном колу, кадети Војводине гостоваће екипи Слободе у Ужицу.

Пионирска лига Војводине (група Југ): Војводина – Академија „Болесников“ 5:0

У 20. колу Пионирске лиге Војводине, пионири Војводине победили су екипу Академије „Болесников“ резултатом 5:0 (4:0). Стрелци за Вошу били су Поповић у трећем, Ивановић у 24. и 66, Абаџија у 25. и Тањга у 30. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Богуновић, Дурмиши, Тањга, Дробљак, Поповић, Абаџија, Пролић, Ивановић, Летић, Васић и Ерић. Са клупе, у игру су ушли Стојановић, Ђурасовић, Гагић, Николић и Ковачевић. У наредном колу, пионири Војводине гостоваће екипи Индекса из Новог Сада.