Četiri mlađe selekcije Vojvodine nastupile su tokom proteklog vikenda u ligama svojih uzrasnih kategorija. Na teren nisu izlazili jedino mlađi omladinci, koji će svoj meč protiv OFK Vršca u Omladinskoj ligi Vojvodine odigrati sutra.

Omladinska liga Srbije: Mladost – Vojvodina 2:0

Omladinci Vojvodine poraženi su od ekipe Mladosti u Lučanima rezultatom 2:0 (0:0), u 11. kolu Omladinske lige Srbije. Na ovom meču, Voša je nastupila u sastavu: Dražić, Stanić, Kljajić, Đurković, Blagojević, Matković, Greg, Brborić, Martinkevič, Đurić i Kokanović. Sa klupe, u igru su ušli još Bogdanović, Luković, Batos i Nedeljković. U narednom kolu, 26. oktobra, crveno-beli će dočekati ekipu Grafičara iz Beograda.

Omladinska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – OFK Vršac

U 10. kolu Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine će sutra, 22. oktobra, na svom terenu dočekati ekipu OFK Vršca.

Kadetska liga Srbije: Vojvodina – Grafičar 1:0

Kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Grafičara iz Beograda rezultatom 1:0 (0:0), u 12. kolu Kadetske lige Srbije. Strelac jedinog gola na meču bio je Jelenković u 83. minutu. Na ovoj utakmici, crveno-beli su nastupili u sastavu: Vidaković, Luković, Milanov, Jelenković, Tanjga, Gavranović, Isakovski, Torbica, Pavlica, Kabić i Stanojević. Sa klupe, u igru su ušli još Abramušić, Tedić, Popadić, Đorđievski i Čeman. U narednom kolu, trećeg novembra, kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Rada u Beogradu.

Kadetska liga Vojvodine (grupa Jug): Vojvodina – OFK Vršac 3:0

U 10. kolu Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu OFK Vršca rezultatom 3:0 (2:0). Strelci za Vošu bili su Abadžija u 15, Ivanović u 28. i Milijašević u 85. minutu. Na ovom meču, crveno-beli su nastupili u sastavu: Bogunović, Zeljković, Durmiši, Drobnjak, Popović, Abadžija, Ivanović, Gagić, Apostolović, Erić i Vasić. Sa klupe, u igru su ušli još Letić, Milijašević i Đurasović. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostovaće ekipi Dinama u Pančevu.

Pionirska liga Vojvodine (grupa Jug): ŠF „Petrika“ – Vojvodina 0:7

Pioniri Vojvodine pobedili su ekipu ŠF „Petrika“ iz Novog Sada rezultatom 0:7, u devetom kolu Pionirske lige Vojvodine. U narednom kolu, Voša će biti slobodna.