Vošini klinci

Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog u Nišu, dok su kadeti bili bolji od Moravac Oriona u Mrštanima.

Proteklog vikenda, većina mlađih selekcija Vojvodine igrala je utakmice u svojim uzrasnim ligama. Mlađe kategorije crveno-belih bile su izuzetno uspešne, pošto su na četiri meča uspele da zabeleže sve četiri pobede.

Omladinska liga Srbije: Radnički (Niš) – Vojvodina 0:1

Omladinci Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog u Nišu rezultatom 0:1 (0:1), u 27. kolu Omladinske lige Srbije. Strelac jednog gola na meču bio je Devetak u 30. minutu. Crveno-beli su nastupili u sledećem sastavu: Pilipović, Dunđerski, Tadić, Milijašević, Veselinović, Devetak, Živković, Drča, Pantelić, Zličić i Kovačević. Sa klupe, u igru su ušli još Vukomanović, Krstić, Mitrović, Stojaković i Mandić. U narednom kolu, omladinci Vojvodine dočekaće ekipu Radničkog iz Valjeva.

Omladinska liga Vojvodine: Inđija – Vojvodina

U petom kolu plej ofa Omladinske lige Vojvodine, mlađi omladinci Vojvodine sutra će gostovati ekipi Inđije.

Kadetska liga Srbije: Moravac Orion (Mrštane) – Vojvodina 1:2

Kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Moravac Oriona u Mrštanima rezultatom 1:2 (1:1), u 27. kolu Kadetske lige Srbije. Golove za Vošu postigao je Milovanović u devetom i 66. minutu. Crveno-beli su nastupili u sledećem sastavu: Toroman, Bjeković, Jakovljević, Jeličić, Rubežić, Petrović, Savić, Mitrović, Milovanović, Zukić i Kurteši. Sa klupe, u igru su ušli još Gligorijević, Jovišić, Knežević i Šavija. U narednom kolu, kadeti Vojvodine dočekaće ekipu Novog Pazara.

Kadetska liga Vojvodine: Radnički (Zrenjanin) – Vojvodina 0:5

U petom kolu plej ofa Kadetske lige Vojvodine, mlađi kadeti Vojvodine pobedili su ekipu Radničkog u Zrenjaninu rezultatom 0:5 (0:3). Strelci za Vošu bili su Šavija u 14. i 53, Nijemčević u 15, Matković u 25. i Stanić u 75. minutu. Crveno-beli su nastupili u sledećem sastavu: Dražić, Dimitrijević, Siljanovski, Ivan, Marijanović, Matković, Šavija, Đurić, Nijemčević, Cicmil i Pevač. Sa klupe, u igru su ušli još Stanić, Marić, Rajak, Brborić, Lelik, Vasiljev i Barjaktarov. U narednom kolu, mlađi kadeti Vojvodine gostovaće ekipi TSC-a u Bačkoj Topoli.

Pionirska liga Vojvodine: Proleter (Novi Sad) – Vojvodina 0:10

Pioniri Vojvodine pobedili su ekipu Proletera iz Novog Sada rezultatom 0:10 (0:5), u petom kolu plej ofa Pionirske lige Vojvodine. Strelci za Vošu bili su Radmilović u 17. i 28, Piplica u 25, Ergelaš u 27, Pantović u 43. i 56, Mirić u 51, Simić u 67. i Novevski u 74. i 77. minutu. Crveno-beli su nastupili u sledećem sastavu: Musa, Bajat, Pisar, Mirić, Radmilović,  Novevski, Piplica, Babić, Ergelaš, Stojak i Pantović. Sa klupe, u igru su ušli još Stanković, Krstić, Stefanović, Pantić i Simić. U narednom kolu, pioniri Vojvodine gostovaće ekipi CFK-a u Vrbasu.