Протеклог викенда, почео је други део сезоне у Омладинској и Кадетској лиги Србије. Селекције Војводине оствариле су половичан учинак, с обзиром на то да су омладинци поражени на гостовању ОФК Београду, док су кадети тријумфовали против Реал Ниша.

Омладинска лига Србије: ОФК Београд – Војводина 3:1

Фудбалери Војводине поражени су од екипе ОФК Београда резултатом 3:1 (2:0), у 18. колу Омладинске лиге Србије. Стрелац јединог гола за Вошу био је Шавија у 58. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Дражић, Ђурковић, Кљајић, Матковић, Јеленковић, Ве. Богдановић, Новевски, Мартинкевич, Ву. Богдановић, Ђурић, Нијемчевић. Са клупе, у игру су ушли још Кокановић, Радмиловић, Грек и Шавија. У наредном колу, 19. марта, омладинци Војводине дочекаће екипу Црвене звезде.

Кадетска лига Србије: Реал Ниш – Војводина 1:2

Кадети Војводине победили су екипу Реал Ниша резултатом 1:2 (1:2), у 18. колу Кадетске лиге Србије. Стрелци за Вошу били су Павлица у 29. и Тањга у 40. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Видаковић, Луковић, Миланов, Тањга, Поповић, Милисављевић, Тедић, Торбица, Павлица, Кабић и Спасић. Са клупе, у игру су ушли још Ђорђиевски, Попадић и Станојевић. У наредном колу, 14. марта, кадети Војводине дочекаће екипу Црвене звезде.