Званична страница ФК Војводина
/, Вести/Вошини клинци: Омладинци убедљиво потврдили прво место

Вошини клинци: Омладинци убедљиво потврдили прво место

Протеклог викенда завршена је јесења полусезона у лигама свих млађих категорија. Победом над екипом Радничког из Ниша, омладинци Војводине потврдили су прво место на табели Омладинске лиге Србије, а исто су, тријумфима над Бачком 1901, у Омладинској лиги Војводине и Кадетској лиги Војводине учинили млађи омладинци и млађи кадети “старе даме”.

Омладинска лига Србије: Војводина – Раднички (Ниш) 6:0

Омладинци Војводине победили су екипу Радничког из Ниша резултатом 6:0 (2:0), у 16. колу Омладинске лиге Србије. Стрелци за Вошу били су Видаков у 26, 47. и 68, Тегелтија у 32, Топић у 50. и Нешковић у 53. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Тороман, Бјековић, Игнић, Јеличић, Митровић, Тегелтија, Нијемчевић, Топић, Видаков, Нешковић и Куртеши. Са клупе, у игру су ушли још Шавија, Милијашевић, Ђурић, Васиљев и Ђурковић. Сезона ће бити настављена деветог марта утакмицама 17. кола, када ће омладинци Војводине гостовати екипи Динама у Панчеву.

Омладинска лига Војводине: Бачка 1901 (Суботица) – Војводина 1:4

У 16. колу Омладинске лиге Војводине, млађи омладинци Војводине победили су екипу Бачке 1901 у Суботици резултатом 1:4 (0:1). Стрелци за Вошу били су Грек у 40. и 50, Брборић у 62. и Матковић у 70. минуту. На овом мечу, црвено-бели су наступили у саставу: Барјектаров, Станић, Димитријевић, Иван, Ђурковић, Брборић, Матковић, Шавија, Цицмил, Ђурић и Грек. Са клупе, у игру су ушли још Дражић, Илић, Бингулац и Ђерић. Сезона ће бити настављена у марту наредне године.

Кадетска лига Војводине: Бачка 1901 (Суботица) – Војводина 0:1

Млађи кадети Војводине победили су екипу Бачке 1901 у Суботици резултатом 0:1 (0:0), у 16. колу Кадетске лиге Војводине. Сезона ће бити настављена у марту наредне године.